TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.05.2014

Bilety na Olimpię.Ostatni mecz sezonu 2013/2014 w Gdyni. Promocje cenowe.

Rozpoczęła się sprzedaż na ostatnie spotkanie sezonu w Gdyni. Mecz Arka Gdynia – Olimpia Grudziądz już w sobotę 31.05. o godz. 16:45 na Stadionie Miejskim w Gdyni.

 

Specjalnie na ostatnie spotkaniu sezonu przygotowane zostały promocje cenowe:

 

- Fan Cluby za 10 zł – wszystkie Fan Cluby, które prześlą listy do Stowarzyszenia Kibiców Arki Gdynia do dnia 30.05. będą miały możliwość zakupu biletów na Trybunę Górka w cenie 10 zł/ szt.

 

Sprzedaż biletów dla Fan Clubów będzie odbywała się przez biuro marketingu.

 

- Nowy profil za 1 zł – wszystkie osoby, które założą profil i będą chciały zakupić swój pierwszy bilet na mecz w Gdyni będą mogły zakupić go w cenie 1 zł*

* cena 1 zł nie obowiązuje na Trybunę B3/B4 oraz VIP.

 

- Trzeci bilet za 5 zł – każda osoba, która jednorazowo będzie chciała zakupić 3 bilety dla siebie oraz swoich znajomych będzie mogła zakupić trzeci bilet w cenie 5 zł**

** cena 5 zł obowiązuje na tę samą trybunę, na którą zakupione zostały pozostałe dwa bilety

 

UWAGA!! Wszystkie promocje obowiązują tylko w przedsprzedaży. W dniu meczu  ceny pozostają zgodne z cennikiem. PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ!

 

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

 

Możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu.

 

KIBICOM PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU POSIADANIA PRZY SOBIE DOKUMENTU  TOŻSAMOŚCI ZE ZDJĘCIEM PRZY ZAKUPIE BILETÓW ORAZ WEJŚCIU NA STADION!

 

Jednocześnie przypominamy o konkursach!


·         Spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej)  do 30.05.2014 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na pierwszy  mecz sezonu 2014/2015 rozgrywany w Gdyni.


·         Spośród wszystkich biletów dziecięcych zakupionych  do  29.05.2014 włącznie zostanie wylosowany  szczęśliwiec, który będzie miał okazję wyprowadzenia drużyn oraz sędziów przed rozpoczęciem meczu

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)

Płacę z Alior Bankiem

Płacę z Alior Sync

Karta płatnicza

Płacę z Nordea

Alior Bank PayU Express

Alior Sync PayU Express

Płać z ING

Płacę z Inteligo

Płacę z Idea Bank

Crédit Agricole e-przelew

mTransfer

MeritumBank Przelew

MultiTransfer

Pekao24Przelew

Płacę z iPKO

Płacę z PBS

Płacę z Kontem PayU

Przelew24 BZWBK

Płacę z Millennium

 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia