TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.05.2014

Dać impuls drużynie!

Po przegranej w meczu na szczycie i zwiększeniu dystansu do wicelidera w Arce analizowana jest sytuacja jak wytworzyła się na 5 kolejek przed końcem sezonu.

 

Ponieważ istnieje wciąż realna szansa na zajecie drugiego miejsca   rozważa się, w jaki sposób dać drużynie impuls do dalszej walki o awans do Ekstraklasy. Działania i decyzje w tym tygodniu wpłyną zapewne na przebieg finiszu w wykonaniu naszego zespołu.

 

Drużyna po odnowie i regeneracji niedzielnej w Energy Club miała wolny poniedziałek. Trener Paweł Sikora wobec obowiązku stawienia się na kolejnym kursie Szkoły trenerów PZPN musiał wyjechać do Hamburga. Kurs UEFA PRO trwa 2 lata i terminy szkoleń wyznaczone są przez PZPN , tak więc trenerzy niezależnie od sytuacji w lidze muszą stawiać się na tych zajęciach. Wobec porażki z Dolcanem trener musi zmierzyć się i z tym wyzwaniem , co na pewno nie jest dla niego komfortowe.

 

Od dziś do czwartku zajęcia z drużyną prowadzić będzie więc trener Robert Wilczyński.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9731_610e97a151d52430e24bd6075d3ce208.jpg

 

Wtorek rozpoczął się od analizy sobotniego spotkania.  Porażka dla naszych zawodników jest bolesna i widząc jeszcze sami szanse na odwrócenie rywalizacji stwierdzają, że przede wszystkim muszą zewrzeć swoje szeregi i zacząć wygrywać.

 

To wydaje się, będzie dla nich i trenerów główna praca w tym tygodniu, aby przed kolejnym meczem z Kolejarzem w Stróżach być maksymalnie zdeterminowanym i zmotywowanym.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2857_57f850591cbe8cad015300e3ab763e7c.jpg

 

Po dyskusji i analizie w salce zespół wyszedł na boczne boisko GOSiR, gdzie po rozgrzewce  zajęcia realizowano poprzez ćwiczenia wprowadzające, ćwiczenia siłowe oraz na koordynację wzrokowo-ruchową.

 

 

Całość treningu dopełniła duża gra. Jutro zajęcia odbędą się w samo południe. W meczu z Kolejarzem  za żółte kartki pauzuje Michał Rzuchowski.  Pole manewru zwiększa jednak powrót do treningów Pawła Oleksego i Michała Marcjanika. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia