TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.04.2014

Przegraliśmy ten mecz na własne życzenie.

 

Marcin Radzewicz:

 

- Ponieśliśmy dzisiaj pierwszą porażkę od dłuższego czasu, szkoda tylko, że przyszła ona akurat teraz, ale wszystkich spotkań nie można wygrać. Dzisiejszy mecz powinniśmy wygrać, bo graliśmy lepiej niż Miedź, ale najzwyczajniej brakło nam szczęścia. Mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale zawsze czegoś brakowało. Musimy przeanalizować to spotkanie i wyciągnąć wnioski z błędów, których dzisiaj popełniliśmy mnóstwo, bo czekają nas jeszcze dwa ciężkie mecze z Górnikiem i Bełchatowem. Nie możemy się teraz załamywać i wygrać najbliższe spotkania, aby do końca skutecznie walczyć o awans do ekstraklasy.

 

Bartosz Ślusarski:

 

- Miedź strzeliła dzisiaj jedną bramkę więcej i wygrała to spotkanie. W kolejnym meczu stwarzamy sobie sytuacje do zdobycia bramki, ale nie wykorzystujemy ich co później obraca się przeciwko nam. W pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem, dłużej graliśmy piłką a na koniec Miedź strzela bramkę i do przerwy przegrywamy. Musimy popracować nad psychiką, bo takie mecze, przy naszej dobrej grze musimy wygrywać jeżeli myślimy o ekstraklasie. Przed nami mecze z czołówką i będziemy chcieli w nich zgarnąć całą pulę.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia