TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

20.04.2014

Trenerzy po meczu: Umiemy się podnieść!

Sobotnia wygrana pozwoliła Miedzi złapać lekki oddech i oddalić od zbliżającej się strefy spadkowej. Dla Arki to "zimny prysznic" i pierwsza ligowa porażka w lidze wiosną. Trener Paweł Sikora myśli już jednak o dwóch najbliższych spotkaniach z Łęczną i Bełchatowem.

 

 

Paweł Sikora:

 

Gratuluję trenerom Miedzi zwycięstwa. Nie będę zbyt dużo mówił, ale czasem tak jest, że po dobrym meczu się przegrywa. Tak było tym razem. Dzisiaj po dobrym meczu, dobrej grze przegraliśmy. Nie możemy załamywać rąk. Mamy dwa ważne mecze przed sobą. Musimy w nich zdobyć punkty i dalej będziemy dążyli do tego celu który mamy zaplanowany.

 

Zmiany, które wcześniej zaplanowałem musiałem wskutek urazów dwóch zawodników szybko zweryfikować.  Taka jest piłka. Trener musi być elastyczny.

 

Jest do zdobycia 27 punktów. Jesteśmy zespołem, który potrafi się podnieść. W dwóch najbliższych meczach musimy wygrać. Ja już nie myślę o tym co było, a o tym co będzie.

 

Adam Fedoruk:

 

Tym meczem zakończyliśmy serię spotkań z czterema bardzo silnymi rywalami.  To były Katowice, Górnik Łęczna, Bełchatów i Arka. Podsumowując je, wygraliśmy dwa z nich. To progres, bo do tej pory nie udawało nam się wygrywać z tymi najsilniejszymi. Cieszymy się z tego. Zespół bardzo chciał wygrać to spotkanie. Zaangażowanie było na najwyższym poziomie. Każdy chciał odbierać piłkę, każdy był zaangażowany w akcję ofensywną. Chcielibyśmy, aby każdy mecz tak wyglądał, ale wiemy, że tak się nie da, bo ta forma raz zwyżkuje, raz jest na niższym poziomie. Dzisiaj wszyscy zasłużyli na słowa uznania i cieszymy się, że po dwóch porażkach udało nam się podnieść. To dla nas ważne zwycięstwo i zespół dzięki temu uwierzy, że może wygrać z najlepszymi i w poozstałych meczach również będziemy zdobywać punkty.

 

Wiedzieliśmy, że w meczu z Arką padną bramki, bo Arka ma skuteczny zespół. Cieszymy sie, że straciliśmy tylko jedną. Słowa uznania dla całego zespołu. 

 

 

 tr

 

foto:  www.miedzlegnica.eu

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia