TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.04.2014

Statystyka meczu Arka - GKS Katowice. Trzy trafienia i trzy punkty!

Gdy "zaczęło się liczenie" przez ile minut Arka nie zdobyła bramki, w meczu z GKS Katowice nasz zespół odpowiedział w najlepszy z możliwych sposobów. Nie było bramek w 3 ostatnich meczach - dzisiaj były trzy! 

 

Znakomitą partię rozegrał Mateusz Szwoch. Najpierw pewnie wykonał rzut karny podyktowany po faulu na nim (tu "widzieliśmy" nawet wcześniejszy faul na Rzuchowskim), potem kapitalnie wykończył akcję Arki po otwierającym podaniu "Rzucha".  "Siła spokoju" skomentowano . Dobił rywali Bartosz Ślusarski strzelając "swoją" bramkę z podania Arkadiusza Aleksandra. "Alek" dorzuca wiosną kolejną asystę , jednak wciąż czeka na swoje "13-ste" trafienie w lidze. Dziś jednak nie ma powodów do narzekań. 3 niezwykle istotne punkty zostały w Gdyni.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2583_kopia_950503794aa14bfbe17623124832ae39.jpg

 

 "Gieksa" wiosną zdobyła tylko 2 punkty i w Gdyni dalej pozostała w dołku. Trener Kazimierz Moskal podał się na konferencji pomeczowej do dymisji. Goście mimo, że nie zdobyli bramki oddali podobną ilość strzałów co "Arkowcy". Żółto-niebiescy mieli dzisiaj 100 procent skuteczności!

 

Włożyli w to spotkanie 110 procent i zostali poniesieni do wygranej przez fantastyczną publiczność. Jak określił trener Sikora po meczu "Gra była taka jak atmosfera", czyli znakomita!

 

Oby to pierwsze z serii tych najważniejszych kwietniowych spotkań było zapowiedzią udanej "majówki" Arki w roli czołowej ekipy 1 ligi!

 

Dzisiaj ten duży krok nasz zespół wykonał!

 

Statystyka meczu Arka - GKS Katowice

 

 Bramki

 3/1

0/0

 Strzały

 7/2

7/5

 Celne

 3/1

3/3

 Niecelne

 4/1

4/2

 Rzuty rożne

 2/13/2
 Faule 6/2

10/4

 Spalone

 5/4

2/2

 Żółte kartki

 0/0

1/0

 Czerwone  

 kartki

0/0

 0/0


 w tabeli kolejno: mecz/1 połowa

 tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia