TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.03.2014

Intensywny okres dla Arki. Flota już czeka.

W dość intensywny okres weszli nasi zawodnicy.  Od wczoraj terminarz ligowy i pucharowy wyznacza w ciągu 10 dni  4 mecze.

 

Już wczorajsze spotkanie, w którym nasz zespół grał od 17 minuty było sporym wysiłkiem, dlatego dzisiaj większość zawodników zaliczyła trening regeneracyjny. Tylko grupa tych, którzy grali w mniejszym wymiarze czasowym  lub nie pojawili się na placu gry wraz z trenerem Robertem Wilczyńskim udała się na boczne boisko GOSiR , gdzie odbyła trening wyrównawczy.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9583_d23b00e2f4bfa3da79bcc8308dd2124e.jpg

 

Aktywnie brał w nim udział Glauber. To był jego pierwszy "normalny" trening po odniesionym urazie.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9576_05ab4f326f0c34fc84c8f40fe5ce1830.jpg

 

Wokół boiska biegał Adrian Budka. Pozostali "wybrali" rowerek.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9592_681ce578d239b081be3664a1aecadd3e.jpg

 

Część kontuzjowanych  zawodników, o których pisaliśmy wczoraj miała zabiegi indywidualne i rehabilitacyjne  włącznie z Michałem Rzuchowskim, który podczas wczorajszego meczu boleśnie odczuł uraz w okolicy stawu skokowego . Potem udali się na odnowę.

 

Czy uraz okaże się na tyle groźny , że wyeliminuje „Rzucha” z wyjazdu do Świnoujścia  okaże się jutro po wynikach badań.

 

Podobnie sytuacja wygląda z Michałem Szromnikiem, który po meczu z Wisłą przeprowadza ćwiczenia indywidualne oraz zabiegi fizykalne. Tu jednak postawa w bramce Jakuba Miszczuka sprawia, że nie jest to problemem nr 1 w naszej kadrze. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9498_kopia_4f943bb6327a5478d0735f26960fe56b.jpg

 

Na szczęście także czerwona kartka nie eliminuje Sławka Cienciały z meczu ligowego więc  kolejny "kłopot" naszym trenerom odpada.

 

Wygląda jednak na to, że przed naszym sztabem szkoleniowym kolejna łamigłówka, w jakim ustawieniu przed wtorkowym rewanżem w Legnicy , wyjdzie nasz zespół w Świnoujściu.

 

Flota do tej pory wiosną nie straciła bramki , a ostatnio odebrała punkty liderowi z Łęcznej.  Flota zajmuje 12 miejsce i ma 1 punkt przewagi  nad strefą spadkową.  Obecnie jest w innej sytuacji niż rok temu, gdy  była faworytem do awansu, ale zapewne w meczu z Arką postara się o pełną pulę. Arka za kadencji trenera Sikory „odczarowała”  Flotę wygrywając jesienią 3:0 . Czas teraz na punkty przywiezione ze Świnoujścia!

 

Jutro nasz zespół przed wyjazdem na mecz z Flotą będzie trenował o godz. 11.00.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia