27.01.2014

Juniorzy młodsi na remis z Jaguarem.

Po wygranej w Elblągu z juniorami Concordii , tym razem juniorzy młodsi zmierzyli się z Jaguarem Kokoszki (V liga) . Mecz zakończył się remisem  1:1 (1:0).

Juniorzy młodsi - sparing

Arka JB - Jaguar Kokoszki 1:1 (1:0)

Bramki: 28' Hebel - 69' ?

Arka JB: Moczadło (45' Kucharski), Wańczuk (45' Malanowski), Skrzypczak, B.Niciński, zawodnik testowany (60' Obarzanek), Sz.Gałecki (70'' Eggert), Eggert (45' zawodnik testowany), Izdebski (60' Antończak), zawodnik testowany (45' Gabor), Hebel, Żelezik (70' Wańczuk)

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale młodzi "Arkowcy" stwarzali sobie bardziej klarowne sytuacje pod bramką przeciwnika. Po jednej z nich w 28 minucie bramkę na 1:0 zdobył Maksymilian Hebel. Ten sam zawodnik 5 minut później, po bardzo ładnej akcji całego zespołu minimalnie przestrzelił z 16 metra.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, mecz był prowadzony w szybkim tempie, gdzie każdy z zespołów miał swoje sytuacje. Wyrównanie padło w 69 minucie po rzucie rożnym.