TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

06.12.2013

Piotr Jasiński odwiedził Arkę w USA

Do kolejnego spotkania "po latach" doszło w Stanach Zjednoczonych. Na wieść, że Arka przyjechała do Nowego Jorku, naszą drużynę odwiedził jeden z jej byłych piłkarzy, a zarazem jej wychowanków - Piotr Jasiński.
 
Ten filigranowy obrońca bronił żółto-niebieskich barw w latach 1987-92. Rozegrał w Arce 80 spotkań i zdobył jedną bramkę w w meczu Pucharu Polski. Kilka razy założył nawet opaskę kapitana. Po opuszczeniu Arki trafił do USA i od tej pory z tym miejscem związał swoje życie. 
 
 
 
Na jego przyjazd najbardziej ucieszył się Jarosław Krupski, który z Jasińskim kroczył od juniorów do pierwszej drużyny. Mają za sobą również wspólny epizod w służbie wojskowej. Nic zatem dziwnego, że dla obu spotkanie stało się okazją do wielu wspomnień starych dobrych czasów z Ejsmonda i nie tylko.
 
 
 
Dziś Piotr Jasiński jest kierowcą klasycznej amerykańskiej ciężarówki, którą przemierzył po Stanach Zjednoczonych już blisko 5 milionów kilometrów! Nasza ekipa nie omieszkała skorzystać z okazji i przejechać krótki odcinek tym wspaniałym truckiem. Wrażenia były naprawdę niezapomniane.
 
 
 
Jak widać, wizyta Arki w Stanach to okazja do spotkań nie tylko z kibicami naszej drużyny na emigracji, ale też z jej piłkarzami. Przypomnijmy, że przed paroma dniami spotkaliśmy Janusza Możejkę.
 
Wkrótce będzie można obejrzeć rozmowę, jaką przeprowadziliśmy z Piotrem Jasińskim przed kamerą Arki TV.

Arkadiusz Skubek
 

Sponsorem relacji z wyjazdu do USA jest firma ZEMAR  

 

 

 

    Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia