TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

13.10.2013

Pomeczowa konferencja: Jeden błąd i mecz się przegrywa

Paweł Sikora (Arka Gdynia):

 

- Gratuluję trenerowi zwycięstwa. Spotkały się dwie drużyny z charakterem. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji i walki na boisku. Na pewno mój zespół poprawił styl gry, zaangażowanie, ale nie wynik. Jeden stały fragment, błąd w kryciu i mecz się przegrywa. W ostatnich meczach mogliśmy narzekać, że nie biegaliśmy, że nie walczyliśmy. Dzisiaj mój zespół postawił ciężkie warunki drużynie Dolcanu, ale brak konsekwencji w kryciu zadecydował o porażce. Sukces ma zawsze wielu ojców, a porażka jednego, dlatego biorę ją na własne barki.

 

 

Robert Podoliński (Dolcan Ząbki):

 

- Dziękuję za gratulacje. Dzisiaj grały dwa zespoły, które przede wszystkim nie chciały przegrać i to było widać w pierwszej połowie. Współczuję kibicom, którzy musieli oglądać pierwszą połowę, bo nie wiem, czy sam bym nie wyszedł. Ciężko się to oglądało, ale szachowaliśmy się my, szachowała się Arka. W drugiej połowie mieliśmy kilka fajnych sytuacji, ale tak jak trener powiedział, moim zdaniem Arka zagrała lepiej. My potrafiliśmy podjąć rękawicę i zagraliśmy twardy mecz. Trzy punkty, nie będę ukrywał, bardzo cieszą i kamień po tym meczu spadł mi z serca.

 

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia