TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.10.2013

Piłkarz meczu: Michał Szromnik ponownie najlepszy.

Podobnie jak w ub. sezonie wybieramy najpopularniejszego/ najlepszego zawodnika Arki w meczach rozgrywanych na stadionie przy Olimpijskiej. W poszczególnych rundach będzie to  "Ulubieniec gdyńskiej publiczności".
 
W ub. sezonie jesienią wygrał Marcus da Silva, na wiosnę najlepszy był Marcin Radzewicz.
 
Nowy sezon Arka w Gdyni rozpoczęła od wygranej z GKS-em Tychy 3:0. Najlepszy zdaniem kibiców w tym meczu był Marcus i on został pierwszym liderem naszej kalsyfikacji.
 
W drugim meczu w Gdyni, Arka wygrała w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów po dogrywce 3:2. Kibice oddający głosy w naszej sondzie ponownie postawili na Marcusa.
 
Kolejne spotkanie z Flotą wygrane 3:0 to ponowny popis naszych najskuteczniejszych zawodników. Kibice docenili 2 bramki Arkadiusza Aleksandra, kolejne trafienie Marcusa.
 
Po udanym wyjazdowym meczu w Nowym Sączu, kibice w Gdyni musieli przełknąć gorycz porażki z Okocimskim Brzesko. Honorową bramkę dla Arki zdobył Arkadiusz Aleksander. Tym samym "Alek" po raz drugi z rzędu wygrał głosowanie kibiców.
 
W meczu z Miedzią osłabiona od 53 min. po czerwonej kartce dla Michała Szuberta Arka zagrała"na zero" z tyłu, a duża w tym zasługa Michała Szromnika w bramce, który wygrał z ogromną przewagą oddawanych głosów. 
 
Kolejny mecz w Gdyni odbył się w ub. sobotę. Niestety Arka jako zespół zawiodła i poniosła bolesną porażkę 0:2 z Energetykiem. W tym meczu praktycznie nic nie układało się po myśli naszego zespołu. Przy starconych bramkach szans nie mial Michał Szromnik i zdaniem kibiców on najbardziej zasłużył na wyróżnienie. To druga wygrana z rzędu i Michał goni Marcusa, który zajął tym razem  5 miejsc. Pierwsze punkty jesienią zdobył Marcin Radzewicz, który jednym głosem wyprzedził kapitana Tomasza Jarzębowskiego. 
 

Klasyfikacja meczu z Energetykiem ROW:

 

1. Michał Szromnik 33% (88 głosów) - 5 pkt

2. Radosław Pruchnik 12% (32) - 4 pkt

3. Marcin Radzewicz 11% (29)- 3 pkt

4. Tomasz Jarzębowski 11% (28)- 2 pkt

5. Marcus da Silva  7% (19) - 1 pkt

 

Łącznie na wszystkich oddano 265 głosów.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0315_kopia_8ee39735a3cae7ab04d9eb845c4fc01f.jpg

 

 Klasyfikacja po 6 meczach w Gdyni.

 

1. Marcus da Silva  - 20 pkt

2. Michał Szromnik - 18 pkt

3. Radosław Pruchnik  - 14 pkt

4. Arkadiusz Aleksander  - 13 pkt

5. Krzysztof Sobieraj - 4,5 pkt 

6. Michał Szubert, Adrian Budka, Tomasz Jarzębowski - po 4 pkt

7. Marcin Radzewicz - 3 pkt

8. Piotr Tomasik - po 2 pkt

9. Dawid Kubowicz - 1,5 pkt

10. Michał Rzuchowski, Glauber - po 1 pkt


Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia