TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.10.2013

Poniedziałek w Arce: Rozmowy i wnioski.

Poniedziałek nie był spokojnym dniem w Klubie, gdyż po sobotniej porażce taki być nie mógł. Zawodnicy w niedzielę udali się na odnowę, a w poniedziałek w siedzibie Klubu trwały przez cały dzień rozmowy i analizy przyczyn słabej gry zespołu.

 

Zarząd Klubu spotkał się kolejno ze sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu oraz kapitanem drużyny Tomaszem Jarzębowskim.  

 

Intensywną i merytoryczną rozmowę odbył osobno także wiceprezes ds. sportowych Michał Globisz z trenerem Pawłem Sikorą.

 

Analizowano wyniki i styl gry zespołu podczas ostatnich spotkań z naciskiem na trzy ostatnie mecze w Gdyni.

 

Szukano przy tym przyczyn tak rozczarowującej postawy i sposobów wyjścia z impasu w jaki wpadł zespół oraz czynnika, który sprawił, że zespół nie gra tak jak na początku rozgrywek i tak jak oczekują tego kibice, ale też sami zawodnicy i sztab trenerski.

 

Oceniono, że zespół  w tym składzie personalnym ma potencjał i szanse by wrócić do gry i postawy jaką prezentował w spotkaniach z Tychami, Flotą czy Ruchem Chorzów. W oparciu o wnioski wynikające z dzisiejszych rozmów zobowiązano sztab trenerski do wprowadzenia pewnych modyfikacji szkoleniowo-organizacyjnych oraz udzielono trenerowi Sikorze wotum zaufania.

 

Późnym wieczorem odbyło się także spotkanie Zarządu z Radą Nadzorczą podczas którego rozważano różne opcje, uzależnione od wyników drużyny w najbliższych meczach.

 

Miejmy nadzieję, że tego typu "gorący poniedziałek" zdarzył się w tej rundzie po raz ostatni i zespół wróci na właściwe tory, co pozwoli odrobić straty z tych ostatnich nieudanych tygodni.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia