TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.09.2013

Skromna kadra treningowa. Wracajcie do zdrowia!

Podczas gdy rozgrywane były sobotnie mecze 1 ligi nasi zawodnicy walczyli ze swoimi słabościami i sukcesywnie opuszczali dziś oddziały szpitalne.

 

Do wieczora wszyscy hospitalizowani zawodnicy zostali wypisani z odpowiednimi zaleceniami. Od wczesnego popołudnia wiadome było, że nawet ci którzy wyszli najwcześniej nie będą mogli  być poddani wysiłkowi oraz treningowi do poniedziałku.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_0623_kopia_91b34017f587fc34ed43234fa94089d0.jpg

Samo osłabienie organizmów sprawia, że trener Paweł Sikora ma wciąż ból głowy związany już nie tylko ze znaczącym zmniejszeniem kadry treningowej, ale także  z przygotowaniami do wyznaczonego na czwartek spotkania z Bełchatowem.

 

Dziś na popołudniowych zajęciach tych zawodników było zaledwie dwunastu. Jutro grają spotkanie nasze rezerwy i tam powinni pojawić się obok Łukasza Jamróza, którego nie było na feralnym wyjeżdzie  także Michał Marcjanik, Michał Szubert i Kamil Juraszek. 

 

Wszystkim zawodnikom jeszcze raz życzymy szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia