TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.08.2013

Teraz "Piwosze". Prezentacja młodych wicemistrzów Polski!

Dwie doby przed sobotnim meczem 6 kolejki to dla naszych zawodników zajęcia łączone pomiędzy treningami na bocznym boisku GOSiR i murawą Stadionu Miejskiego.

 

Jak zwykle druga połowa tygodnia to już akcenty szybkościowe, stałe fragmenty gry , a dziś po typwych zajęciach znanych z poprzednich tygodni (rozgrzewka w formie elementów "piłki ręcznej" ) i co zrozumiałe taktyka.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_7418_kopia_2888e480849fb555aa5a87e563001e0b.jpg

 

Nasz zespół po 3 dobrych meczach w lidze  oraz pucharowej wygranej z Ruchem jest na "fali wznoszącej". Jak podkreślał na konferencji przedmeczowej trener Paweł Sikora, ani on , ani sami zawodnicy nie spoczywają na laurach i analizują popełniane błędy także w tych zwycięskich spotkaniach. To gwarantuje oczywiście, że kibice mogą być pewni iż ich zawodnicy także w sobotę przeciwko dryżynie z Brzeska wyjdą na plac skoncentrowani. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_7358_kopia_688d9169ed652f622972748167c0268b.jpg

 

W tym tygodniu trenerzy mieli z powrotem do dyspozycji Marcina Radzewicza. Drobne urazy leczyli Krzysztof Sobieraj i Tomasz Jarzębowski, a kontrakt z naszym klubem podpisał Marco Aurelio. Trener Paweł Sikora chce jednak aby ten zawodnik sprawdził się jeszcze w boju w drużynie rezerw i spokojnie wchodził ewentualnie do meczowej 18-stki stąd nie należy spodziewać się , że nastąpi to już w sobotę. Ze stażu w angielskim Watfordzie wrócił Michał Gałecki i ponownie włączony zostanie do kadry treningowej pierwszej drużyny. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/zdjecie1_a88dca9113126e9d8aaff6a793704a7a.jpg

 

Z Okocimskim w ub. sezonie Arka nie przegrała (remis 1:1 w Brzesku  i wygrana 3:1 u siebie)  jednak remis na boisku lidera GKS-u Bełchatów sprawił, że nasz zespół musi  zagrać ponownie skutecznie w ofensywie i nie popełnić błędu, który mógłby drogo kosztować. Nasi goście w ub. sezonie zakończyli rozgrywki na miejscu spadkowym, ale brak licencji dla Polonii Warszawa uratował I ligę w Brzesku.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_7531_kopia_d6ff464584b861dac2798ae2ab9a4541.jpg

 

W tym sezonie na pewno nowy szkoleniowiec marzy o uniknięciu podobnej nerwówki, więc każdy punkt zdobyty w Gdyni goście przyjęliby z radością. Mamy nadzieję, że nasz skuteczny duet Aleksander - da Silva "odpali" także tym razem. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze są 3 punkty i jak mówił po meczu w Nowym Sączu nasz szkoleniowiec "wystarczy 1:0". O "zero z tyłu" starać się będzie chwalony na początku tego sezonu Michał Szromnik.

 

Przed meczem nastąpi prezentacja naszych wicemistrzów Polski U-14 - Nike Premier Cup 2013. Zapraszamy!

 

Dzień przed Okocimskim w obiektywie naszego fotoreportera Michała Puszczewicza.

 

tr

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia