TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.08.2013

Nowy konkurs w przerwie meczu!

Przypominamy o konkursach, które są organizowane w przerwie meczów i pojawią się również w jutrzejszym meczu z Okocimskim. Do tej pory stałym elementem był konkurs organizowany razem z naszym partnerem U7, w którym do wygrania są wejściówki na kręgle oraz gadżety klubowe.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logoU71duze_db820aab6ca6cab20b74528045eb28e4.jpg
 
Uczestnicy konkursu są typowani jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Nasza maskotka Śledź rzuca w trybuny frisbee, na ktorych jest umieszczona informacja o konkursie. Osoby które złapią frisbee, zgłaszają się do nas w przerwie meczu i następnie strzelają rzuty karne na bramkę, w której obrońcą jest...Śledź.  
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/TYSKIE_7882f7c288477dfdc5dbb929718128a5.jpg
 
Miło nam poinformować o kolejnym konkursie jaki będzie prowadzony w przerwie meczu. Tym razem konkurs prowadzony jest wspólnie z naszym partnerem Kompanią Piwowarską oraz Restauracją Olimpijska5 i dedykowany wyłącznie do osób pełnoletnich. Metoda typowania uczestników jest analogiczna jak w przypadku konkursu rzutów karnych, z tą różnicą, że uczestnicy będą musieli wykonać określoną liczbę żonglerki z piłką nożną. Nagrodą w konkursie są żetony na piwo Tyskie, do wykorzystania we wszystkich punktach gastronomicznych mieszczących się na stadionie. 
 
 http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/olim_1351602735.jpg
 
Serdecznie zapraszamy!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia