TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.08.2013

Trening z "czystymi głowami".

Wtorkowy trening i analiza meczu w Płocku były dla naszej drużyny okazją do tego, aby wspomniane spotkanie już „wyrzucić” ostatecznie z głów i skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach, jakimi będą niewątpliwie mecze z Ruchem Chorzów i Flotą Świnoujście.

 

Oczywiście najważniejsze jest zawsze najbliższe spotkanie więc i na zespole z Ekstraklasy koncentrują się  w tym tygodniu nasi szkoleniowcy i zawodnicy.

 

Jak podkreśla Marcin Radzewicz, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników naszej drużyny, właśnie spotkanie pucharowe i dobry wynik z Ruchem, może być swego rodzaju pozytywnym "kopem" dla zespołu przed kolejnymi potyczkami ligowymi. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5766_kopia_c13d03d92e2c3f6255174b2fe743e2e5.jpg

 

Niezależnie od tego, kogo desygnuje do gry w tym spotkaniu trener Paweł Sikora, na pewno dobry występ na tle wyżej sklasyfikowanego rywala podbuduje naszych zawodników. Do meczu jeszcze trochę czasu, więc kolejne dni aż do przedmeczowej soboty będą dla naszego sztabu okazja do przypatrywania się, w jakiej dyspozycji są poszczególni zawodnicy.

 

Dziś podczas dodatkowego porannego treningu trener Robert Wilczyński wziął "w obroty" kilku naszych zawodników z napastnikami na czele. Byli na tych zajęciach : Łukasz Jamróz, Michal Szubert, Arkadiusz Aleksander oraz Paweł  Wojowski  i  Dawid Kubowicz. Potem indywidualny trening asystent trenera Sikory zaliczył z Michałem Marcjanikiem.

 

Po południu zespół miał  trening wydolnościowy.  Były ćwiczenia na siłę dynamiczną oraz tzw. małe gry. Obecny był już Michał Szromnik, który mimo, że nie zagrał, wrócił z udanego meczu kadry U-21. Mateusz Szwoch zagrał dziś  45 minut w wygranym meczu kadry U-20 z Litwą 2:0.

 

Czwartek będzie dla zawodników dniem wolnym, a do zajęć wrócą w piątek o godz. 18.00.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia