TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.08.2013

Kup podwójnie - otrzymasz rabat. Bilety na Ruch i Flotę w sprzedaży!

Trwa sprzedaż biletów na 2 najbliższe mecze w Gdyni – pucharowy z Ruchem Chorzów (18.08. godz. 18:30)  oraz ligowy z Flotą Świnoujście (21.08. godz. 18:30).

 

DRUGI BILET TANIEJ* !

 

Wszystkie osoby, które będą chciały JEDNORAZOWO** zakupić bilety na obydwa spotkania, po zakupie biletu na mecz z Flotą Świnoujście będą miały możliwość zakupu biletu na mecz pucharowy z Ruchem Chorzów w cenie 2 zł niższej.

 

*promocja nie jest dostępna przy zakupie biletów przez internet

**promocja dotyczy jedynie osób, które kupują bilety na 2 spotkania jednocześnie. Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

Jednocześnie przypominamy o konkursie -   spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej) odpowiednio  do dnia 17.08.2013 oraz 20.08.2013 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni.

 

Przypominamy, że możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

 

OSTATNIA SZANSA NA ZAKUP KARNETU!

 

Przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż karnetów na sezon 2013/ 2014 oraz rundę jesienną 2013. Sprzedaż zostanie ostatecznie zakończona 16.08.2013 o godz. 16:00.

 

Karnet obejmuje mecze ligowe oraz mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski rozgrywane w Gdyni.

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)
MeritumBank Przelew
mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK
Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo
Crédit Agricole e-przelew
Płacę z Nordea
PKO BP
Płać z ING
Płacę z Eurobankiem
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Raiffeisen Bankiem
Płacę z Millennium


 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia