TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.07.2013

Bilety na mecz Arka Gdynia - GKS Tychy już w sprzedaży!

Już dzisiaj o godz. 14:00 ruszyła sprzedaż biletów na mecz Arka Gdynia – GKS Tych, który odbędzie się 03 sierpnia 2013 roku o godz. 20.00.

 

PROMOCJA - NOWY PROFIL ZA 1ZŁ!

Z okazji inauguracji sezonu w Gdyni, chcemy zachęcić jak najwięcej osób do przybycia w tym dniu na stadion. Dlatego przygotowaliśmy dla was specjalną promocję, w której wszystkie osoby, które założą  profil kibica przed meczem z GKS Tychy będą mogły zakupić swój pierwszy bilet za 1 zł. Jest to doskonała okazja dla stałych kibiców Arki, żeby zabrać ze sobą rodzinę bądź znajomych, którzy do tej pory jeszcze nie byli na meczu Arki Gdynia!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/news/cut2/na_stadion_1345629106.jpg

 
Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

 

Aktualny cennik znajdziesz TUTAJ.


Jednocześnie przypominamy o konkursie -   spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej)  do dnia 2.08.2013 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na kolejny mecz rozgrywany w Gdyni.

 

OSTATNIA SZANSA ŻEBY KUPIĆ KARNET!


Przypominamy, że trwa  sprzedaż karnetów, która w związku z meczem, zostanie przerwana dnia 1.08.2013 o godz. 16:00 . Sprzedaż zostanie wznowiona w poniedziałek 5.08.2013 o godz. 10:00. 

 

Możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)
MeritumBank Przelew
mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK
Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo
Crédit Agricole e-przelew
Płacę z Nordea
PKO BP
Płać z ING
Płacę z Eurobankiem
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Raiffeisen Bankiem
Płacę z Millennium


 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia