TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.07.2013

Wyczerpujący trening biegowy. Ruchy kadrowe trwają.

Dziś nasz zespół zaliczył jedynie zajęcia poranne. Na bocznym stadionie rugby  odbył się trening interwałowy kształtujący  wytrzymałość szybkościową. Zawodnicy pokonali łącznie  8 okrążeń bocznego boiska rugby.

 

Mimo wysokiej temperatury słońce schowane było lekko za chmury, ale i tak dzisiejszy wysiłek był spory, dlatego zrozumiałe jest, że były to jedyne zajęcia zarządzone przez sztab szkoleniowy na dzień dzisiejszy. W zajęciach nie brał udziału Michał Szromnik, gdyż zmogło go silne przeziębienie.

 

Z kadrą nie trenuje już także Marcin Dettlaff. W jego przypadku wygasająca 30 czerwca umowa została ostatecznie nie przedłużona. W tym sezonie zawodnik rozegrał w I lidze 12 spotkań, lecz tylko 2 na wiosnę. (9 minut z GKS Katowice i 72 minuty ze Stomilem). Zagrał także 11 spotkań, w których zdobył 3 bramki w rezerwach. Debiutował meczem w Pucharze Polski z Olimpia Elbląg 31 lipca 2012 roku.  Marcinowi dziękujemy za grę i życzymy powodzenia!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0125_kopia_db76577c1e5df2e0ae63ea4dada91077.jpg

 

Klub podjął także decyzje o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron z Fabianem Słowińskim. Fabian debiutował w pierwszym zespole w sezonie 2011/12 10 września 2011 roku w spotkaniu z Flotą w Świnoujściu. Rozegrał wtedy 6 spotkań w 1 lidze.  W tym sezonie był już tylko w kadrze rezerw. W 29 meczach zdobył 4 bramki.  Jest złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów Starszych z 2012 roku. Powodzenia!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0125_kopia_13bf90cc1b4ecf7e8047009daecf4374.jpg

 

Decyzję o odejściu z klubu podjął z kolei Sebastian Bartlewski – srebrny medalista z tego roku Mistrzostw Polski Juniorów Starszych. Rozegrał w finałach 3 mecze i zdobył 4 bramki. Grał także w 6 meczach rezerw naszego klubu, w których strzelił 2 bramki. Zawodnik nie przyjął kilku propozycji kontraktu zawodowego w naszym klubie i zdecydował się na odejście.

 

Zaproszenie na testy z Puszczy Niepołomice otrzymał w dniu dzisiejszym Peres Benevente. Klub wyraził zgodę na wyjazd zawodnika.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia