TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.06.2013

Juniorzy po meczu: Jeszcze wierzymy w medal! Bartlewski wyróżniony.

Po meczu przegranym z Legią 2:5 , co zrozumiałe nastroje w naszym zespole nie są najlepsze. Najważniejsze jest teraz jednak zresetowanie dzisiejszego meczu z głów, wyciągniecie wniosków i analiza gry zawodników przez sztab szkoleniowy oraz walka w sobotnim meczu z Ruchem!

 

W dzisiejszym meczu organizatorzy wyróżnili strzelców bramek w obu zespołach. Ze strony Legii był to Jakub Arak, a w Arce Sebastian Bartlewski.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0371_kopia_2cb98b74203a62f5c673968cba88533c.jpg

 

Sebastian był mocno rozczarowany wynikiem i nie chciał skomentować przebiegu meczu, ani swojej gry. Pozostali wierzą jeszcze, że nie wszystko stracone.

 

Patryk Kamola:

 

Cóż mogę powiedzieć. Przegraliśmy 2:5. Pierwsza bramka „moja”, potem także nasze indywidualne błędy. Mimo wszystko nie poddajemy się. Turniej dla nas się nie skończył. Są przecież dwa mecze do rozegrania i 6 punktów do zdobycia. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten plan zrealizować maksymalnie, żeby wrócić do Gdyni z medalem, może nawet złotym. Aby to wykonać musimy być bardziej skoncentrowani, ja przyczyniłem się na pewno do utraty pierwszego gola. Co otworzyło prawdziwy worek z bramkami. W kolejnych meczach nie może nam zabraknąć większej wiary, bo umiejętności na pewno mamy.

 

Przemysław Stolc:

 

Pierwszy mecz chcieliśmy wygrać, ale przebieg tego meczu nie ułożył się dla nas najlepiej i stąd wynik odwrotny niż chcieliśmy. Trzeba dalej grac dwa kolejne mecze, zdobyć tam punkty i liczyć także na to, ze może Legia jeszcze je zgubi.

 

Krzysztof Janczak:

 

Jesteśmy załamani przebiegiem spotkania, ale się nie poddajemy. Dla mnie to niemiłe zaskoczenie. Jestem mocno zawiedziony. Co innego zakładaliśmy sobie, ćwiczyliśmy, a co innego graliśmy w tym meczu. Nie spodziewałem się takiego przebiegu spotkania. Musimy to na spokojnie przeanalizować i wyciągnać wnioski na kolejne mecze.

 

 GRAMY DALEJ!!! WALCZYMY DALEJ!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/unimax_1b1ff74230318e33547741bef08a3fb2.jpg

 

Przypominamy, że oficjalnymi sponsorami naszych juniorów w finałach Mistrzostw Polski zostało Miasto Gdynia oraz firma UniMax SA.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/GDYNIA_moje_miasto_RGB_7c740f87a944f0fd8c646580b21385a2.jpg

 

kk, tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia