TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.06.2013

Trener Paweł Sikora przedłużył umowę z Arką!

Trener Paweł Sikora w pierwszym dniu po krótkim urlopie dopełnił formalności i podpisał nową umowę, która będzie obowiązywała do dnia 30 czerwca 2014 roku.

 

Trenerowi życzymy, aby za rok podpisywał kolejne przedłużenie kontraktu po  awansie do EKstraklasy czego mu serdecznie życzymy!

 

 

Dziś trener nie chciał składać żadnych obietnic. Powtórzył maksymę , która wiosną dawała pozytywne efekty.

 

"W nowym sezonie tak jak do tej pory chcemy wygrywać każdy kolejny mecz. Podpisanie umowy z Arką na kolejny sezon to dla mnie duża satysfakcja i potwierdzenie docenienia pracy jaką wykonaliśmy w ub. rundzie".

 

Warto dodać, że dzisiaj od rana praktycznie trudno było  zobaczyć go bez telefonu przy uchu. Gorąca linia została uruchomiona. Trwały potem intensywne konsultacje i analizy z asystentem Robertem Wilczyńskim oraz menadżerem klubu Pawłem Bednarczykiem.

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7238_50656972c8301599677b9019a22be2f0.jpg

 

Wszyscy byli w strojach nieco nieformalnych, ale można to zrozumieć  i docenić, że od pierwszych minut w klubie przystapili do działań. 

 

Miejmy nadzieję, że wkrótce w ślad za tym pójdą odpowiednie komunikaty dot. kadry zespołu na rundę jesienną nowego sezonu.

 

tr 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia