TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.01.2013

100 lat trenerze!

W dniu dzisiejszym swoje 37. urodziny obchodzi Paweł Sikora - pierwszy trener seniorskiego zespołu Arki.

 

Z tej okazji chcielibyśmy życzyć dużo zdrowia i szczęścia, a w aspekcie piłkarskim powodzenia na pokładzie Arki w roli pierwszego trenera. Gdyńska drużyna jest debiutem Pawła Sikory na ławce trenerskiej i miejmy nadzieję, że doświadczenie zebrane z Żółto-niebieskimi otworzy mu szeroko drzwi do kariery trenerskiej, o czym zapewne marzy. Najlepszym prezentem jaki mogą trenerowi sprawić zawodnicy będzie zapewne zwycięstwo w dzisiejszym sparingu z Olimpią Elbląg!

 

Paweł Sikora przez osiem lat prowadził SALOS Szczecin. Przed przyjściem do Arki od jesieni 2008 r. był asystentem trenera Nemca we Flocie Świonujście. Jest absolwentem Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim, posiada 1. klasę  trenerską. W Arce zatrudniony jest od czerwca 2011 r. Najpierw pełnił funkcję asystenta trenera, debiutował w tej roli wygranym 2:0 meczem z ŁKS-em Łodź. Od 1 stycznia 2013 r. objął oficjalnie funkcję pierwszego trenera w zespole Arki.

 

100 lat trenerze!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia