TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.05.2013

Czwartek z piłkami.

Po dwóch intensywnych dniach dzisiejsze zajęcia miały nieco lżejszy charakter i poświęcone były głównie na zajęcia z piłkami w formie gier oraz doskonalenie rzutów wolnych i podań.

 

Z konsultacji szkoleniowej  w Grodzisku Wielkopolskim wrócili już dziś i trenowali z zespołem Mateusz Szwoch, Michał Szromnik i Michał Rzuchowski.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5672_kopia_864de480999bbf4ccec369501a81d375.jpg

 

Jeśli chodzi o naszych najbliższych rywali to jak podaje strona Olimpii Grudziądz w  meczu przeciwko Bogdance Łęczna kontuzji kolana doznał najskuteczniejszy napastnik Olimpii - Adam Cieśliński, który najprawdopodobniej nie zagra do końca rundy wiosennej. Natomiast w niedzielnym spotkaniu w Stróżach  z boiska wcześniej schodził kontuzjowany Piotr Ruszkul.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ATV_5649_kopia_76c0fcd648be5e10a42a8cb8db740904.jpg

 

U nas problemy ma Rafał Grzelak, który dzisiaj próbował uczestniczyć w części zajęć, a za kartki pauzuje Mateusz Szwoch. Z kadry ubył Jakub Miszczuk, który po uzgodnieniach miedzy Lechem, a Arką powrócił do Poznania.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7040_02baa99a90c237e44c520e83c9d6ffd6.jpg

 

Do gry niewątpliwie „pali się” Marcin Radzewicz.  „Radza” wie, że w Grudziądzu nie będzie łatwo , ale liczy, że wracając do składu kontynuować będzie z kolegami serię udanych spotkań.

 

Miejsce w tabeli nas nie satysfakcjonuje. Chcieliśmy walczyć o inne cele, ale strata niestety jest na tyle duża, że marzenia o Ekstraklasie odkładamy na przyszły sezon.

 

Obecnie Arka jest na miejscu 7, a do piątego Dolcana Ząbki traci zaledwie 2 pkt., czyli tyle samo ile Olimpia do…Arki. Warto dodać, że Olimpia ma mecz zaległy z Polonią Bytom u siebie, a więc pokazuje to, jaki stopień trudności stoi przed „Arkowcami”. Do tego Olimpia to zespół własnego boiska, ma tylko 1 porażkę na koncie, chociaż „lubi” dzielić się z rywalami punktami, mając 5 remisów w Grudziądzu na koncie.

 

„Radza” dodaje:

 

Wiadomo, że Olimpia na swoim stadionie gra dobrze i będzie chciała odnieść zwycięstwo i przeskoczyć nas w ligowej tabeli. My zrobimy wszystko by wywieźć z Grudziądza komplet punktów. Stać nas na to. Będziemy się chcieli także  zrehabilitować za porażkę z rundy jesiennej na własnym stadionie.

 

Do sobotniego meczu Arka przeprowadzi dwa treningi ; jutro o godz. 11.00 i w sobotę w samo południe przed wyjazdem do Grudziądza. 

 

tryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia