TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.05.2013

II Spotkanie Międzypokoleniowe kibiców Arki na "Górce".

Zapraszamy wszystkich kibiców na drugie spotkanie pokoleń przy ul. Ejsmonda 1, które odbędzie się w najbliższą sobotę 11 maja. Zbiórka od godziny 15:00. Spotkanie zostanie połączone ze wspólnym przemarszem kibiców na mecz Arki z Okocimskim Brzesko.
 
Na historycznej "Górce" przy Ejsmonda, Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki oraz projekt Kibice Razem organizują II Spotkanie Międzypokoleniowe kibiców Arki.
 

Organizatorzy chcą, aby w spotkaniu uczestniczyli kibice z różnych pokoleń, zarówno tych, które doskonale pamiętają niesamowitą atmosferę meczów przy Ejsmonda, jak i najmłodsi kibice, którzy nigdy nie mieli okazji poznać tego miejsca.

 

Brama stadionu będzie otwarta już od godziny 15-tej. W planie oprócz wspólnego dopingu jest także wykonanie pamiątkowego zdjęcia wszystkich kibiców Arki oraz zbiórka podpisów pod inicjatywą budowy pomnika upamiętniającego to szczególne miejsce.

 

Po spotkaniu kibice przemaszerują na nowy Stadion Miejski, by tam przeżywać emocje piłkarskiego spotkania z Okocimskim Brzesko. Zapraszamy!

 

 

Materiał ARKA TV z ub. roku.

 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia