TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.04.2013

Arka trenowała -Termalica grała. Zmiany u rywali i na ...trybunach.

W środę żółto-niebiescy zaliczyli  trening ponownie na murawie boiska rugby. Mają jednak nadzieję, że już jeden z ostatnich. W czasie, gdy schodzili z zajęć, w Nowym Sączu zaczynał się zaległy mecz pomiędzy Sandecja, a Termaliką.

 

Goście po remisie 0:0 umocnili się na pozycji lidera. W innych meczach pewne niespodzianki. Zaskakuje Dolcan, który ograł Olimpię Grudziądz 2:0 i tym samym wyprzedził żółto-niebieskich w tabeli. Nie zdołała tego uczynić Bogdanka, która mimo, że do przerwy prowadziła 1:0 , zremisowała z Okocimskim.

 

Arka spokojnie przygotowuje się do sobotniego meczu, a dzieje się sporo w innych klubach. Obok zaległych spotkań dziś przesądzony został los ŁKS-u, który wycofał się z rozgrywek.

 

Poinformował o tym także na swojej stronie PZPN. Na pewno dla polskiej piłki nie jest to dobra wiadomość, gdy tak zasłużony klub musi rezygnować z udziału w rozgrywkach. Życzymy mu więc rychłego odrodzenia, co stawało się już udziałem innych klubów.

 

Także po małym "medialnym" zamieszaniu wyjaśniła się dziś kwestia trenera w drużynie wicelidera, z którym w kolejnym meczu zmierzy się nasz zespół. Dominika Nowaka, który rozwiązał kontrakt z Flotą zastapił były trener m.in. Lechii Gdańsk i Cracovii Tomasz Kafarski.

 

Zmiana szykuje się także od najbliższego meczu na trybunach.  Do gry "wchodzi" niskoprocentowe piwo do nabycia w punktach gastronomicznych. 

 

Nasz zespół w dniu dzisiejszym trenował bez chorego Michała Gałeckiego, a także Marcina Radzewicza, którego zmogło zatrucie żołądkowe..

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8441_4753275d9039bc1e675cf5cf476a71aa.jpg

 

Miejmy nadzieję, że jednego z wyróżniających się tej wiosny naszych graczy, także zdaniem wiceprezesa Michała Globisza (trojmiasto.sport.pl), nasz sztab medyczny szybko postawi na nogi. Podobna niedyspozycja spotkała także młodego Michała Jankowskiego. Z zespołem trenowali dziś także Robert Sulewski i Sebastian Bartlewski.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8454_2686a265accee093593258503c293d70.jpg

 

Dziś zajęcia poświęcone były doskonaleniu rozegrania akcji z dośrodkowaniem i strzałami .

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8449_7fa6e26ee45fcae444a46154ccd70254.jpg

 

Były także gry na określoną liczbę kontaktów, wymuszające szybkość decyzji  refleks. Trening zakończyła gra.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8446_52f7042c9d9c3465e108926906cedcfd.jpg

 

W zajęciach w pełnym wymiarze brał udział Damian Krajanowski. 

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia