TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.04.2013

Zrób zakupy w markecie Arki i weź udział w konkursie!

Odzież i buty w najlepszych cenach, specjalnie dla kibiców Arki Gdynia w Ivoo Markecie! Teraz robiąc zakupy w naszym markecie nie tylko wspierasz klub, ale masz też szansę wygrać bilety na mecz z Polonią Bytom!

 

Rusza specjalna promocja w markecie Arki Gdynia. Wszyscy kibice, którzy do 18 kwietnia zrobią zakupy na market.arka.gdynia.pl, będą mieli szansę zgarnąć podwójne zaproszenia na mecz z Polonią Bytom. Wejściówki trafią do tych kibiców, którzy w trakcie trwania konkursu dokonają transakcji na najwyższą kwotę.

 

Już 19 kwietnia ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową, przekazując szczegółowe informacje dotyczące odbioru nagrody. Szczegóły konkursu znaleźć można w regulaminie.

 

Na market.arka.gdynia.pl nie tylko znajdziecie odzież i obuwie w bardzo atrakcyjnych cenach, ale również dokonując zakupów wspieracie Arkę, bo część kwoty z  każdego zakupu zasila klubowe konto.

 

Zrób zakupy w markecie Arki i weź udział w konkursie!








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia