TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.03.2013

Odnowa, chwila odpoczynku i potem Zawisza.

Dzięki skutecznej końcówce we wczorajszym meczu w dobrych nastrojach na świąteczny odpoczynek udadzą się zawodnicy i sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

 

Obok trzech bramek, wygranej po ponad 5 miesiącach w Gdyni warto odnotować debiut kolejnych zawodników pozyskanych w przerwie zimowej. W bramce pojawił się Jakub Miszczuk, a po przerwie kontuzjowanego Damiana Krajanowskiego zastąpił Dawid Kubowicz.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5885_kopia_8f3f8ce926eec77f8f0472c0d634ae13.jpg

 

Debiut w zwycięskim meczu wspominać będą  na pewno miło.  Swój powrót do pierwszego zespołu i meczowej "18" - stki występem zaznaczył także Janusz Surdykowski, który wchodząc "rozerwał" nieco skupioną defensywę gości  i zebrał pozytywną ocenę trenera. Czekamy teraz na bramkę Janusza na pierwszoligowych boiskach.

 

Dziś nasz zespół po zajęciach na hali LA udał się w południe na odnowę i większość zawodników otrzymała wolne do wtorku. W zajęciach brał już udział Michał Gałecki, który wrócił z udanych dla siebie występów w turnieju eliminacyjnym ME U-17. Jego piękną bramkę można zobaczyć TUTAJ

 

Część jeszcze  zagra w sobotnim spotkaniu rezerw z Polonią Gdańsk. Do dyspozycji trenera Grzegorza Witta będą: Michał Szromnik, Marcin Dettlaff, Krzysztof Sobieraj, Paweł Brzuzy, Paweł Wojowski, Łukasz Zwoliński i Janusz Surdykowski.

 

Dla niektórych zawodników będzie to też okazja aby podleczyć urazy. W przypadku Damiana Krajanowskiego potrzebne jest jeszcze USG określające zakres urazu po podkręceniu we wczorajszym meczu stawu skokowego. Poza 18-stką był wczoraj Michał Rzuchowski, który także odczuwał skutki urazu z meczu z Bogdanką, ale jak zapewnił nas koordynator sztabu medycznego Marek Gaduła powinien w przyszłym tygodniu wrócić do treningów.

 

Drużyna do zajęć i przygotowań do meczu z Zawiszą powróci we wtorek 2 kwietnia. Na 9.30 zaplanowano testy szybkościowe na hali LA, potem o 13.30 odbędzie się analiza, a o 14.30 trening na boisku.

 

Zawisza w tej kolejce swojego meczu nie rozegra. Sobotni mecz 21 kolejki pierwszej ligi pomiędzy Okocimskim KS Brzesko a Zawiszą Bydgoszcz został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych oraz złego stanu boiska. Nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia