TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.03.2013

Arka zagra w czwartek z Kolejarzem i z Wartą. Promocja dla studentów!

Po dzisiejszym treningu zamkniętym na Stadionie Miejskim jutro o 19.00 nasz zespół rozegra spotkanie 21 kolejki z Kolejarzem Stróże.

 

Arka grać będzie o pierwsze zwycięstwo w historii spotkań między tymi drużynami i jak zapowiadali dzisiaj na konferencji trener oraz zawodnicy  nie zamierza w dążeniu do tego celu zmieniać ofensywnego stylu gry.

 

Trener Paweł Sikora musi rozwiązać przed tym meczem kilka zagadek. W jakim wymiarze czasowym skorzystać z obu zawodników (Szwoch, Rzuchowski), którzy grali dziś mecz i wrócą rano samolotem ze zgrupowania kadry, w jakiej dyspozycji zdrowotnej będzie Tomasz Jarzębowski oraz czy dokonać korekty w bramce. 

 

Niezależnie od decyzji naszych szkoleniowców liczymy na zwycięstwo żółto-niebieskich i doping kibiców! Zapraszamy zwłaszcza na to spotkanie studentów, którzy nie byli jeszcze nigdy na naszym stadionie!

 

Wszyscy studenci, którzy założą profile kibica przed meczem z Kolejarzem Stróże oraz kolejnymi meczami do końca rundy wiosennej 2013, będą mogli zakupić swój pierwszy bilet w cenie 5 zł. Promocja obowiązuje na trybuny Olimpijska A i C, Tory, Górka. Zakup wyłącznie w punktach sprzedaży!

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0387_kopia_2e3fbec50344a85309770df9f2dac656.jpg

 

Zawody poprowadzi Szymon Marciniak. Ten 32-letni sędzia z okręgu płockiego oprócz meczów polskiej ekstraklasy sędziuje także spotkania w Lidze Europy. Oby także z boiska powiało dobrym futbolem!

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0398_kopia_f9bf4256234466645cdfa7ba26f1e461.jpg

 

JUNIORZY Z WARTĄ POZNAŃ!

 

Wcześniej mecze 2 kolejki Ligi Makroregionalnej rozegrają juniorzy naszego klubu.  Okazją do zdobycia pierwszych punktów będą dla nich spotkania z juniorami Warty Poznań, która w pierwszej kolejce nie grała.

 

Spotkania te odbędą się w czwartek o godz. 13.00 (starsi) i 15.00  (młodsi) na Stadionie Narodowym Rugby.

 

Zapraszamy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia