TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.03.2013

W marcu jak ....

W marcu jak w garncu, a kwiecień plecień... Te przysłowia nie na darmo funkcjonują od lat i niestety teraz znajdują swoje potwierdzenie w panującej aurze.

 

 

Zawodnicy Arki mimo, że zaliczyli już dwie kolejki rundy ...wiosennej to znowu powrócili do treningów na hali, tak jak miało to miejsce ...na początku przygotowań. 

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/zdjecie_7b58615d3daf9f9a20d70dd9d2ac996f.jpg

 

W związku z opadami śniegu trenerzy po raz kolejny musieli zmienić plan zajęć. Do południa zespół trenował na stadionie, ale skupił się tam na zajęciach ... wewnątrz obiektu. Najpierw była to stabilizacja i ćwiczenia wzmacniające , a potem analiza meczu z Cracovią.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8105_-_Kopia_2d27ef3b5cbfe17f767af6a8b9b9d298.jpg

 

Po południu drużyna weszła na halę LA, gdzie odbyły się zajęcia kształtujące siłę i wytrzymałość szybkościową. Nie zabrakło także gier interwałowych. Nieobecni byli przebywający na kadrze Michał Gałecki i Michał Szromnik.

 

Indywidualne zajęcia mieli dziś Peres Benevente oraz Janusz Surdykowski, który po meczu rezerw narzekał na stłuczenie mięśnia. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_8122_-_Kopia_3e58daccb9d6531ac0b7a4347d7d9a20.jpg

 

Obecni na treningu byli młodzi zawodnicy, którym przygląda się nasz sztab szkoleniowy: Robert Sulewski, Michał  Jankowski, Sebastian Bartlewski i bramkarz Dawid Kędra. 

 

Zawodnicy przygotowują się do meczu w Łęcznej , gdzie wyjazd zaplanowany jest na piątek. Na razie według zapewnien gospodarzy mecz nie jest zagrożony.

 

tr

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia