TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

02.03.2013

Bilety na Cracovię! Promocje, nagrody!

Trwa już sprzedaż biletów na pierwszy mecz rundy wiosennej 2013  w Gdyni  Arka Gdynia – Cracovia Kraków. Spotkanie rozpocznie się 16.03.2013r. o godz. 19.00

 
ZAKŁADASZ PIERWSZY RAZ PROFIL KIBICA? KUP BILET NA MECZ ZA 1ZŁ*!

*Wszystkie osoby, które po raz pierwszy zdecydują się przyjść na mecz i po raz pierwszy założą pełen profil kibica, będą mogły zakupić swój pierwszy bilet na mecz z Cracovią Kraków w cenie 1 zł!

Serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży (bilet tańszy o 3 zł) zarówno we wszystkich punktach, których pełna lista znajduje się w zakładce „Bilety i karnety” jak i przez Internet po zalogowaniu się na stronie www.bilety.arka.gdynia.pl

Jednocześnie przypominamy o konkursie -   spośród wszystkich osób, które zakupią bilety (w punktach sprzedaży lub za pośrednictwem strony internetowej)  do dnia 15.03.2013 włącznie, rozlosowane zostaną 3 podwójne zaproszenia na mecz rozgrywany w Gdyni.

KUP BILET I WYGRAJ TELEFON!
Podobnie jak w przypadku karnetów, spośród osób, które zakupią bilet na mecz z Cracovią, w przerwie meczu zostanie wylosowana osoba, która otrzyma w nagrodę telefon komórkowy.

 

Nagrody zostały ufundowane przez firmę www.skuptelenow.pl

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/skuptelefonowbaner_wersj9_45fa85d01b555a44827cbace5ecd6e67.jpg

 

Przypominamy, że:
- w związku z meczem, w dniu 14.03. o godz. 16:00 wyłączona zostanie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2013  i wznowiona zostanie w poniedziałek 18.03.o godz. 10:00

- możliwość zakupu biletów online zostanie wyłączona na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

 

Poniżej przedstawiamy listę banków, przez które można dokonać przelewu w systemie sprzedaży WWW:

Karta płatnicza (VISA, Mastercard - wypukłe, bądź internetowe)
MeritumBank Przelew
mTransfer
MultiTransfer
Przelew24 BZWBK
Pekao24Przelew
Płacę z Inteligo
Crédit Agricole e-przelew
Płacę z Nordea
PKO BP
Płać z ING
Płacę z Eurobankiem
Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Przelew z Raiffeisen Bankiem
Płacę z Millennium


 -----------


ZGODNIE  Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia