TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.02.2013

Teren i analiza.

Po wtorkowym meczu sparingowym z GKS-em Bełchatów nasz zespół  w dniu dzisiejszym zaliczył do południa 45 minutowe zajęcia w terenie, a o godz. 13.00 odbyła się analiza meczu w Gutowie.

 

Jedynie bramkarze pod okiem Jarosława Krupskiego mieli oddzielne zajęcia na boisku rugby.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0007_kopia_7c1238f9936de2c0b7d325def3833c10.jpg

 

Mimo porażki oceny sparingu z Bełchatowem były pozytywne. Teraz przed naszym zespołem wyjazd w sobotę do Torunia, gdzie o godz. 15.00 rozegrany zostanie sparing z Elaną.

 

Ta sobota rozpocznie także okres drugiego zgrupowania dochodzeniowego, które potrwa do niedzieli 24 lutego.  W tym czasie oprócz meczu z Elaną, zaplanowano wyjazd do Olsztyna  w poniedziałek 18 lutego, następnie mecz z Cartusią w środę 20 lutego  o godz. 15.30 oraz z Gwardią Koszalin 23 lutego godz. 15.00. Oba na NSR w Gdyni.  Potem po dwóch dniach wolnych drużyna w środę 27 lutego stawi się na badaniach wydolnościowych w Sopocie. 

 

Na 2 marca zaplanowano jeszcze ostatni sparing przed ligą z Kaszubią Kościerzyna.  Potem od następnego wtorku (5 marca) zespół przygotowywać się już będzie do pierwszego meczu rundy wiosennej z Wartą w Poznaniu (9 marca).

 

Z zespołem trenuje Michał Szromnik i on obok Patryka Kamoli oraz Peresa Benevente w dniu dzisiejszym zagrają w sparingu rezerw na NSR o godz. 16.30 przeciwko Kaszubii.

 

Poza normalnym cyklem treningowym zespołu pozostają: Radosław Pruchnik i Dariusz Formella ( problemy z kolanami), a zabiegi indywidualne kontynuują Marcus da Silva (stłuczenie kości piętowej) i Janusz Surdykowski (stłuczenie stawu skokowego). Wciąż  powodu poważnego przeziębienia brakuje także Piotra Kuklisa.

 

Jutro drużyna ma dzień wolny, a w piątek zajęcia na boisku rugby zaplanowano na  godz. 14.30.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia