TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.01.2013

S.I. Arka rozdała nagrody za 2012 rok

Gdyńskie Multikino w poniedziałkowy wieczór ugościło Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia na Gali Młodego Arkowca. To druga edycja imprezy, podczas której podsumowano cały rok pracy z gdyńskimi adeptami futbolu. Jak się można było przekonać, był to kolejny rok sukcesów i niewątpliwego rozwoju S.I. Arka, co w sytuacji coraz ważniejszej roli gdyńskiej młodzieży w budowaniu przyszłości także pierwszej drużyny Arki, nabiera wyjątkowego znaczenia.

 

Kilkudziesięciominutowa prezentacja, która graficznie zobrazowała wszystko to, czego dokonał klub S.I. Arka przez ostatnie dwanaście miesięcy, nie pozostawiło najmniejszych wątpliwości, jak tytaniczną pracę u podstaw wykonują wszyscy szkoleniowcy i ich młodzi podopieczni. Najważniejsze jednak, że przynosi ona wymierne efekty. Ubiegłoroczny sukces drużyny Roberta Wilczyńskiego to niewątpliwie jeden z owoców tej pracy i nienagannej kooperacji z klubem Arka Gdynia SSA.

 

Kulminacyjnym punktem gali było wręczenie nagród i wyróżnień dla najważniejszych postaci S.I. Arka w 2012 roku. Na pierwszy ogień poszli laureaci nagród za Najlepszych Zawodników poszczególnych kategorii wiekowych. Okazali się nimi:

 

rocznik 1997 – Krzysztof Jankowski

rocznik 1998 – Krzysztof Brodzik

rocznik 1999 – Marcin Poręba

rocznik 2000 – Artur Leszczyński

rocznik 2001 – Marcel Brodnicki

rocznik 2002 – Milan Posmyk

rocznik 2003 – Kacper Hebel

rocznik 2004 – Adrian Łyszkiewicz Dustet

rocznik 2005 – Jakub Bohdanowicz

rocznik 2006 – Bartek Zelewski

 

Najbardziej prestiżowa nagroda i Tytuł Najlepszego Zawodnika S.I. Arka w 2012 roku przypadł Krzysztofowi Brodzikowi.

 

Następnie wręczono pamiątkowe upominki wszystkim trenerom i kierownikom poszczególnych zespołów. To głównie dzięki ich zaangażowaniu i poświęceniu gdyńska młodzież ma możliwość efektywnego sportowego rozwoju, a zarazem czerpać radość ze swojej przygody z futbolem.

 

Nie zapomniano również o tych, bez których funkcjonowanie klubu S.I. Arka nie byłoby możliwe, czyli wszystkich sponsorach i współpracownikach. Im wręczono specjalne dyplomy i przyznano tytuły Przyjaciół Młodych Arkowców. Wyróżnienie przypadło również w udziale Arki Gdynia SSA, a nagrodę odebrali członkowie Zarządu: Wojciech Pertkiewicz i Michał Globisz.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3608_fd739488ca32ae0f743495338648f4ad.jpg

 

Dodajmy, że tego dnia nagrody wręczali: prezes S.I. Arka Krzysztof Rybicki, członek Zarządu Dominik Ruszkiewicz i gość specjalny, doskonale znany ze swojego wsparcia dla młodych adeptów futbolu w Arce, Janusz Kupcewicz.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/2_e792b520823fa1f597252a0a9ebad7fa.jpg

 

Na koniec wszyscy młodzi piłkarze S.I. Arka mogli obejrzeć projekcję filmu Happy Feet 3D, ufundowaną przez gospodarza wieczoru – gdyńskie Multikino.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia