TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.12.2012

Szromnik po testach w WBA.

Z testów w West Bromwich Albion wrócił bramkarz Arki Michał Szromik. Nasz zawodnik  sprawdzany był przez WBA w dniach 4-8 grudnia. Menedżerem WBA jest Steve Clarke, a za bramkarzy odpowiada Dean Kiely, były reprezentant Irlandii i golkiper WBA w latach 2007-2011.

Jak przekazał nam Michał po powrocie uczestniczył w treningach z pierwszym zespołem w pełnym wymiarze przygotowującej się do meczu z Arsenalem ekipy z Bromwich.  Obecnie w tym klubie jest trzech bramkarzy. Numer jeden to Ben Foster, który akurat powrócił po kontuzji i miał trening indywidualny. Michał miał więc okazję trenować z jego zmiennikami, którymi są:  Walijczyk Boaz Myhill i Anglik Luke Daniels. Michał, co nie dziwi był zachwycony ośrodkiem treningowym WBA.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_1887_kopia_dfc248718995d14042e14c54b56a1dcf.jpg

 

Jest tam 9 boisk treningowych, siłownia, stołówka, gabinety lekarskie. Ośrodek podobnie jak innych drużyn ligowych jest pod ścisłą ochroną i nadzorem. Mimo krótkiego pobytu zdążyłem zobaczyć i przekonać się jak wiele osób pracuje w klubie. Każda komórka realizuje określone zadania.  Treningi odbywały się raz dziennie i tak jest zawsze, gdy trwają rozgrywki. Podstawy treningu są podobne. Trenowałem pod okiem bylego zawodnika, obecnie trenera bramkarzy Dean Kiely'ego, wraz z bramkarzami  Myhillem i Danielsem ( w meczu z Arsenalem 0:2 bronilł Myhill - red). Ten pobyt dał mi kolejną motywacje i wiedzę, do jakiego poziomu będę chciał dążyć.

 

Sam Klub z Anglii także był zadowolony z postawy Michała. Jak przekazał wiceprezesowi Michałowi Globiszowi Dan Ashworth Dyrektor Sportowy West Bromwich Albion Football Club, Michał pracował bardzo ciężko, podejście do zajęć było wzorowe. Klub z Anglii będzie obserwować postępy Michała na wiosnę  i nie wyklucza ponownych testów w  2013 roku.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia