TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Drużyny » Sezon 2023/2024 » Pierwszy Zespół » Jesień 2023



ARKA GDYNIA SA - PIERWSZY ZESPÓŁ JESIEŃ 2023


W górnym rządzie od lewej: Marcel Predenkiewicz, Luan Capanni, Przemysław Stolc, Michał Marcjanik, Paweł Lenarcik, Paweł Depka, Kacper Krzepisz, Martin Chudy, Wiktor Sawicki, Ołeksandr Azacki, Karol Czubak, Jakub Wilczyński

W środkowym rzędzie od lewej: Mateusz Gołaszewski – specjalista odnowy biologicznej, Jordan Kordykiewicz – fizjoterapeuta, Martin Dobrotka, Jerzy Tomal, Marcel Szymański, Abdallah Hafez, Antoni Elwart, Dawid Gojny, Kasjan Lipkowski, Marek Latos - specjalista odnowy biologicznej, Paweł Bednarczyk – kierownik drużyny

W dolnym rzędzie od lewej: Michał Borecki, Sebastian Milewski, Kacper Skóra, Michał Galikowski – trener przygotowania motorycznego i diagnostyki, Jakub Frydrych – asystent trenera, Wojciech Łobodziński – I trener, Tomasz Grzegorczyk - asystent trenera, Jarosław Krupski - trener bramkarzy, Wojciech Zieliński, Olaf Kobacki, Michał Bednarski



Sztab szkoleniowy

Tomasz Grzegorczyk
Tomasz Grzegorczyk
II Trener

Jakub Frydrych
Jakub Frydrych
Asystent trenera

Jarosław Krupski
Jarosław Krupski
Trener bramkarzy

Michał Galikowski
Michał Galikowski
Trener przygotowania motorycznego i diagnostyki

Jordan Kordykiewicz
Jordan Kordykiewicz
Koordynator sztabu medycznego – fizjoterapeuta, specjalista odnowy biologicznej

Marek Latos
Marek Latos
Specjalista odnowy biologicznej

Mateusz Gołaszewski
Mateusz Gołaszewski
Specjalista odnowy biologicznej

Paweł Bednarczyk
Paweł Bednarczyk
Kierownik drużyny



Bramkarze

Martin Chudy
Martin Chudy
Numer: 84

Paweł Lenarcik
Paweł Lenarcik
Numer: 95



Obrońcy

Martin Dobrotka
Martin Dobrotka
Numer: 4

Ołeksandr Azacki
Ołeksandr Azacki
Numer: 13

Michał Marcjanik
Michał Marcjanik
Numer: 29

Przemysław Stolc
Przemysław Stolc
Numer: 32

Kasjan Lipkowski
Kasjan Lipkowski
Numer: 39

Dawid Gojny
Dawid Gojny
Numer: 94



Pomocnicy

Hubert Adamczyk
Hubert Adamczyk
Numer: 11

Michał Borecki
Michał Borecki
Numer: 20

Kacper Skóra
Kacper Skóra
Numer: 21

Abdallah Hafez
Abdallah Hafez
Numer: 27

Jakub Staniszewski
Jakub Staniszewski
Numer: 31

Michał Bednarski
Michał Bednarski
Numer: 36

Janusz Gol
Janusz Gol
Numer: 55



Napastnicy

Olaf Kobacki
Olaf Kobacki
Numer: 7

Karol Czubak
Karol Czubak
Numer: 10

Luan Capanni
Luan Capanni
Numer: 17

Marcel Szymański
Marcel Szymański
Numer: 19

Wiktor Sawicki
Wiktor Sawicki
Numer: 34

Jakub Wilczyński
Jakub Wilczyński
Numer: 99

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia