TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Rozgrywki

Lp Drużyna Mecze Punkty Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Lech Poznań 2957 17 6 6 62-35 10 4 1 36-17 7 2 5 26-18 0 0 0 0-0
2. Legia Warszawa 2955 17 4 8 73-46 12 1 1 42-15 5 3 7 31-31 0 0 0 0-0
3. Warta Poznań 2953 17 2 10 81-56 11 1 2 48-20 6 1 8 33-36 0 0 0 0-0
4. Jagiellonia Białystok 2950 15 5 9 62-47 10 1 4 34-19 5 4 5 28-28 2 0 0 8-2
5. Górnik Zabrze 2950 15 5 9 55-45 10 1 3 34-15 5 4 6 21-30 0 0 2 2-8
6. Zagłębie Lubin 2948 15 3 11 57-45 7 2 6 34-25 8 1 5 23-20 0 0 0 0-0
7. MKS Polonia Warszawa 2946 12 10 7 51-40 7 3 5 27-19 5 7 2 24-21 0 0 0 0-0
8. Arka Gdynia 2943 14 1 14 54-46 10 0 5 38-18 4 1 9 16-28 0 0 0 0-0
9. Pogoń Szczecin 2938 9 11 9 55-55 6 5 3 27-22 3 6 6 28-33 1 1 0 5-2
10. Odra Opole 2938 11 5 13 45-62 6 3 6 24-26 5 2 7 21-36 0 1 1 2-5
11. Cracovia 2937 10 7 12 60-71 6 4 5 37-34 4 3 7 23-37 0 0 0 0-0
12. Raków Częstochowa 2933 10 3 16 44-46 5 3 6 22-20 5 0 10 22-26 0 0 0 0-0
13. Wisła Kraków 2932 8 8 13 52-71 3 5 6 26-34 5 3 7 26-37 0 0 0 0-0
14. Korona Kielce 2930 8 6 15 51-63 6 4 5 30-28 2 2 10 21-35 0 0 0 0-0
15. Widzew Łódź 2923 6 5 18 47-77 5 4 5 28-34 1 1 13 19-43 0 0 0 0-0
16. Sandecja Nowy Sącz 2920 5 5 19 38-82 4 2 8 21-33 1 3 11 17-49 0 0 0 0-0

1. kolejka

Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 12-08-2023 12:00 1:4 (0:0)
Górnik Zabrze Korona Kielce 12-08-2023 12:00 3:1 (0:0)
Wisła Kraków MKS Polonia Warszawa 12-08-2023 12:00 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Cracovia 12-08-2023 12:00 2:3 (0:0)
Odra Opole Lech Poznań 12-08-2023 12:00 1:2 (0:0)
Legia Warszawa Warta Poznań 12-08-2023 13:00 3:1 (0:0)
Widzew Łódź Zagłębie Lubin 12-08-2023 15:00 2:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 13-08-2023 12:00 1:2 (0:0)


2. kolejka

Cracovia Odra Opole 19-08-2023 12:00 1:2 (1:1)
MKS Polonia Warszawa Raków Częstochowa 19-08-2023 12:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Wisła Kraków 20-08-2023 11:00 5:1 (4:1)
Warta Poznań Lech Poznań 20-08-2023 12:00 3:2 (2:0)
Zagłębie Lubin Sandecja Nowy Sącz 20-08-2023 12:00 8:1 (3:1)
Korona Kielce Widzew Łódź 20-08-2023 12:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 20-08-2023 12:00 3:1 (2:0)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 30-08-2023 12:00 4:0 (2:0)


3. kolejka

Lech Poznań Cracovia 26-08-2023 11:00 3:1 (0:1)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 26-08-2023 12:00 1:2 (1:2)
Odra Opole MKS Polonia Warszawa 26-08-2023 12:00 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Arka Gdynia 26-08-2023 13:00 3:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 26-08-2023 16:00 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 27-08-2023 12:00 3:0 (1:0)
Widzew Łódź Jagiellonia Białystok 27-08-2023 12:00 2:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Korona Kielce 27-08-2023 12:00 2:2 (0:0)


4. kolejka

Warta Poznań Cracovia 02-09-2023 00:00 4:1 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Lech Poznań 02-09-2023 00:00 2:3 (1:3)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 02-09-2023 00:00 3:1 (1:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 02-09-2023 00:00 0:3 (0:3)
Jagiellonia Białystok Sandecja Nowy Sącz 02-09-2023 00:00 2:1 (2:0)
Legia Warszawa Widzew Łódź 02-09-2023 00:00 4:1 (2:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 02-09-2023 00:00 6:0 (4:0)
Arka Gdynia Odra Opole 03-09-2023 11:00 3:0 (1:0)


5. kolejka

Górnik Zabrze Warta Poznań 09-09-2023 00:00 3:0 (1:0)
Widzew Łódź Pogoń Szczecin 09-09-2023 00:00 2:2 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Legia Warszawa 09-09-2023 00:00 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Korona Kielce 09-09-2023 00:00 3:0 (0:0)
Lech Poznań Arka Gdynia 09-09-2023 00:00 5:0 (2:0)
Odra Opole Zagłębie Lubin 09-09-2023 12:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 20-09-2023 12:00 2:2 (1:1)
Cracovia MKS Polonia Warszawa 20-09-2023 15:00 1:4 (0:1)


6. kolejka

Arka Gdynia Cracovia 15-09-2023 11:00 5:2 (2:2)
Warta Poznań MKS Polonia Warszawa 17-09-2023 00:00 5:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 17-09-2023 00:00 1:2 (0:0)
Korona Kielce Odra Opole 17-09-2023 00:00 1:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 17-09-2023 00:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Wisła Kraków 17-09-2023 00:00 4:1 (3:1)
Pogoń Szczecin Sandecja Nowy Sącz 17-09-2023 00:00 2:2 (2:0)
Górnik Zabrze Widzew Łódź 17-09-2023 00:00 6:0 (3:0)


7. kolejka

Widzew Łódź Warta Poznań 23-09-2023 00:00 0:4 (0:2)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Zabrze 23-09-2023 00:00 2:4 (1:2)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 23-09-2023 00:00 3:6 (3:4)
Odra Opole Jagiellonia Białystok 23-09-2023 00:00 4:3 (2:1)
Lech Poznań Korona Kielce 23-09-2023 00:00 2:0 (1:0)
Cracovia Zagłębie Lubin 23-09-2023 00:00 2:3 (1:1)
MKS Polonia Warszawa Arka Gdynia 24-09-2023 16:00 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Legia Warszawa 11-10-2023 14:00 1:1 (0:0)


8. kolejka

Zagłębie Lubin MKS Polonia Warszawa 30-09-2023 00:00 2:3 (0:2)
Korona Kielce Cracovia 30-09-2023 00:00 0:2 (0:0)
Legia Warszawa Odra Opole 30-09-2023 00:00 4:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 30-09-2023 00:00 2:1 (1:1)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 30-09-2023 00:00 4:1 (3:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 30-09-2023 12:00 1:3 (1:1)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 08-11-2023 13:00 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 22-11-2023 15:00 1:1 (1:0)


9. kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 07-10-2023 11:00 0:1 (0:1)
Odra Opole Pogoń Szczecin 07-10-2023 12:00 0:3 (0:3)
Cracovia Jagiellonia Białystok 07-10-2023 12:00 4:2 (3:2)
Sandecja Nowy Sącz Warta Poznań 08-10-2023 00:00 2:4 (0:4)
Wisła Kraków Widzew Łódź 08-10-2023 00:00 2:1 (2:1)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 08-10-2023 00:00 3:2 (3:1)
Lech Poznań Legia Warszawa 08-10-2023 00:00 2:2 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Korona Kielce 08-10-2023 00:00 1:0 (0:0)


10. kolejka

Warta Poznań Zagłębie Lubin 14-10-2023 00:00 1:4 (1:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 14-10-2023 00:00 2:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok MKS Polonia Warszawa 14-10-2023 00:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Cracovia 14-10-2023 00:00 7:2 (4:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 14-10-2023 00:00 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Odra Opole 14-10-2023 00:00 3:1 (2:0)
Widzew Łódź Raków Częstochowa 14-10-2023 00:00 1:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Wisła Kraków 14-10-2023 00:00 3:2 (2:0)


11. kolejka

Wisła Kraków Warta Poznań 21-10-2023 00:00 4:3 (4:0)
Raków Częstochowa Sandecja Nowy Sącz 21-10-2023 00:00 4:0 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 21-10-2023 00:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Górnik Zabrze 21-10-2023 00:00 2:2 (2:0)
Cracovia Pogoń Szczecin 21-10-2023 00:00 1:1 (0:1)
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa 21-10-2023 00:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 21-10-2023 00:00 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 21-10-2023 11:00 3:1 (2:0)


12. kolejka

Warta Poznań Korona Kielce 28-10-2023 00:00 7:3 (3:2)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 28-10-2023 00:00 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin MKS Polonia Warszawa 28-10-2023 00:00 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Lech Poznań 28-10-2023 00:00 0:4 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 28-10-2023 00:00 2:3 (0:2)
Legia Warszawa Arka Gdynia 29-10-2023 13:00 3:1 (2:1)
Górnik Zabrze Cracovia 08-11-2023 12:00 2:3 (1:1)
Wisła Kraków Raków Częstochowa 29-11-2023 14:00 1:4 (1:2)


13. kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 03-11-2023 12:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Warta Poznań 04-11-2023 00:00 0:4 (0:1)
Odra Opole Wisła Kraków 04-11-2023 00:00 3:3 (1:0)
Lech Poznań Sandecja Nowy Sącz 04-11-2023 00:00 2:1 (2:0)
Cracovia Widzew Łódź 04-11-2023 00:00 5:3 (3:1)
MKS Polonia Warszawa Górnik Zabrze 04-11-2023 00:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 04-11-2023 00:00 0:5 (0:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 04-11-2023 00:00 1:3 (0:0)


14. kolejka

Warta Poznań Jagiellonia Białystok 11-11-2023 00:00 4:1 (3:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 11-11-2023 00:00 2:1 (2:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 11-11-2023 00:00 0:0 (0:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 11-11-2023 00:00 2:0 (1:0)
Widzew Łódź MKS Polonia Warszawa 11-11-2023 00:00 1:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Cracovia 11-11-2023 00:00 1:2 (1:0)
Wisła Kraków Lech Poznań 11-11-2023 00:00 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Odra Opole 11-11-2023 00:00 1:2 (0:1)


15. kolejka

Odra Opole Warta Poznań 18-11-2023 00:00 1:3 (0:1)
Lech Poznań Raków Częstochowa 18-11-2023 00:00 5:2 (3:1)
Cracovia Wisła Kraków 18-11-2023 00:00 5:0 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Sandecja Nowy Sącz 18-11-2023 00:00 2:3 (0:1)
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 18-11-2023 00:00 1:2 (0:0)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 18-11-2023 00:00 2:2 (1:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 18-11-2023 00:00 3:2 (1:2)
Arka Gdynia Widzew Łódź 19-11-2023 15:00 0:3 (0:1)


16. kolejka

Warta Poznań Legia Warszawa 25-11-2023 13:00 6:2 (2:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 25-11-2023 13:00 4:1 (1:0)
Korona Kielce Górnik Zabrze 25-11-2023 13:00 4:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Widzew Łódź 25-11-2023 13:00 2:2 (1:1)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 25-11-2023 13:00 6:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Wisła Kraków 25-11-2023 13:00 0:1 (0:0)
Cracovia Raków Częstochowa 25-11-2023 13:00 3:1 (2:0)
Lech Poznań Odra Opole 25-11-2023 13:00 1:0 (0:0)


17. kolejka

Raków Częstochowa MKS Polonia Warszawa 02-03-2024 12:00 0:2 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 02-03-2024 12:00 1:4 (1:4)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 02-03-2024 12:00 2:4 (1:2)
Lech Poznań Warta Poznań 03-03-2024 00:00 2:1 (1:0)
Widzew Łódź Korona Kielce 03-03-2024 00:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 03-03-2024 00:00 3:2 (3:2)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Lubin 03-03-2024 12:00 3:0 (1:0)
Odra Opole Cracovia 03-03-2024 14:00 2:2 (0:0)


18. kolejka

Warta Poznań Pogoń Szczecin 09-03-2024 00:00 4:0 (1:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 09-03-2024 00:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Widzew Łódź 09-03-2024 00:00 4:1 (1:0)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 09-03-2024 00:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 09-03-2024 00:00 2:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa Odra Opole 09-03-2024 00:00 7:0 (2:0)
Cracovia Lech Poznań 09-03-2024 00:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Raków Częstochowa 09-03-2024 11:00 2:0 (1:0)


19. kolejka

Cracovia Warta Poznań 16-03-2024 00:00 2:3 (1:1)
Lech Poznań MKS Polonia Warszawa 16-03-2024 00:00 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 16-03-2024 00:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków Korona Kielce 16-03-2024 00:00 4:4 (2:3)
Sandecja Nowy Sącz Jagiellonia Białystok 16-03-2024 00:00 1:1 (1:0)
Widzew Łódź Legia Warszawa 16-03-2024 00:00 4:3 (2:1)
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 16-03-2024 00:00 2:0 (1:0)
Odra Opole Arka Gdynia 16-03-2024 11:00 2:1 (1:0)


20. kolejka

Arka Gdynia Lech Poznań 22-03-2024 11:00 3:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Widzew Łódź 23-03-2024 00:00 3:2 (1:2)
Legia Warszawa Sandecja Nowy Sącz 23-03-2024 00:00 3:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 23-03-2024 00:00 1:1 (1:0)
Korona Kielce Raków Częstochowa 23-03-2024 00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Odra Opole 23-03-2024 00:00 3:1 (1:1)
MKS Polonia Warszawa Cracovia 23-03-2024 00:00 1:1 (1:0)
Warta Poznań Górnik Zabrze 17-04-2024 12:00 0:0 (0:0)


21. kolejka

Cracovia Arka Gdynia 29-03-2024 12:00 2:2 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Warta Poznań 30-03-2024 00:00 3:2 (2:1)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 30-03-2024 00:00 3:1 (2:1)
Odra Opole Korona Kielce 30-03-2024 00:00 2:4 (1:0)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 30-03-2024 00:00 0:0 (0:0)
Wisła Kraków Legia Warszawa 30-03-2024 00:00 1:2 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Pogoń Szczecin 30-03-2024 00:00 0:3 (0:0)
Widzew Łódź Górnik Zabrze 30-03-2024 00:00 1:4 (0:1)


22. kolejka

Warta Poznań Widzew Łódź 06-04-2024 00:00 3:1 (0:1)
Górnik Zabrze Sandecja Nowy Sącz 06-04-2024 00:00 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 06-04-2024 00:00 2:5 (1:2)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 06-04-2024 00:00 3:1 (3:0)
Jagiellonia Białystok Odra Opole 06-04-2024 00:00 3:1 (0:1)
Korona Kielce Lech Poznań 06-04-2024 00:00 3:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 06-04-2024 00:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia MKS Polonia Warszawa 06-04-2024 00:00 2:4 (1:1)


23. kolejka

MKS Polonia Warszawa Zagłębie Lubin 13-04-2024 00:00 1:3 (1:1)
Cracovia Korona Kielce 13-04-2024 00:00 2:1 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 13-04-2024 00:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Legia Warszawa 13-04-2024 00:00 1:2 (0:1)
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 13-04-2024 00:00 3:3 (2:2)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 13-04-2024 00:00 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 13-04-2024 00:00 3:1 (2:1)
Arka Gdynia Warta Poznań 13-04-2024 16:00 6:0 (1:0)


24. kolejka

Warta Poznań Sandecja Nowy Sącz 20-04-2024 00:00 5:2 (4:0)
Widzew Łódź Wisła Kraków 20-04-2024 00:00 4:2 (1:2)
Górnik Zabrze Raków Częstochowa 20-04-2024 00:00 1:3 (1:1)
Pogoń Szczecin Odra Opole 20-04-2024 00:00 2:2 (2:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 20-04-2024 00:00 2:1 (0:1)
Jagiellonia Białystok Cracovia 20-04-2024 00:00 5:2 (1:0)
Korona Kielce MKS Polonia Warszawa 20-04-2024 00:00 2:2 (1:2)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 21-04-2024 11:00 0:1 (0:0)


25. kolejka

Zagłębie Lubin Warta Poznań 27-04-2024 00:00 2:1 (2:0)
MKS Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok 27-04-2024 00:00 1:2 (0:0)
Cracovia Legia Warszawa 27-04-2024 00:00 2:6 (1:2)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 27-04-2024 00:00 1:1 (0:0)
Odra Opole Górnik Zabrze 27-04-2024 00:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Widzew Łódź 27-04-2024 00:00 2:1 (0:0)
Wisła Kraków Sandecja Nowy Sącz 27-04-2024 00:00 3:1 (1:0)
Arka Gdynia Korona Kielce 28-04-2024 11:00 0:3 (0:2)


26. kolejka

Warta Poznań Wisła Kraków 05-05-2024 00:00 4:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Raków Częstochowa 05-05-2024 00:00 0:4 (0:2)
Widzew Łódź Odra Opole 05-05-2024 00:00 3:5 (1:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 05-05-2024 00:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 05-05-2024 00:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa MKS Polonia Warszawa 05-05-2024 00:00 2:2 (2:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 05-05-2024 00:00 2:1 (1:1)
Korona Kielce Zagłębie Lubin 05-05-2024 00:00 3:5 (1:3)


27. kolejka

Korona Kielce Warta Poznań 12-05-2024 00:00 6:4 (2:2)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12-05-2024 00:00 1:2 (1:0)
MKS Polonia Warszawa Pogoń Szczecin 12-05-2024 00:00 3:1 (0:0)
Cracovia Górnik Zabrze 12-05-2024 00:00 4:3 (1:1)
Lech Poznań Widzew Łódź 12-05-2024 00:00 3:1 (2:1)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 12-05-2024 00:00 3:1 (2:1)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 12-05-2024 00:00 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 12-05-2024 17:30 1:0 (0:0)


28. kolejka

Warta Poznań Raków Częstochowa 19-05-2024 00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Odra Opole 19-05-2024 00:00 2:3 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Lech Poznań 19-05-2024 00:00 0:5 (0:3)
Widzew Łódź Cracovia 19-05-2024 00:00 2:2 (0:0)
Górnik Zabrze MKS Polonia Warszawa 19-05-2024 00:00 2:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 19-05-2024 00:00 3:1 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 19-05-2024 00:00 2:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 19-05-2024 00:00 2:1 (1:0)


29. kolejka

Jagiellonia Białystok Warta Poznań 25-05-2024 00:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Legia Warszawa 25-05-2024 00:00 3:4 (1:1)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 25-05-2024 00:00 4:4 (3:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 25-05-2024 00:00 1:2 (1:2)
MKS Polonia Warszawa Widzew Łódź 25-05-2024 00:00 3:2 (3:1)
Cracovia Sandecja Nowy Sącz 25-05-2024 00:00 2:2 (2:1)
Lech Poznań Wisła Kraków 25-05-2024 00:00 3:4 (1:2)
Odra Opole Raków Częstochowa 25-05-2024 00:00 1:0 (0:0)


30. kolejka

Warta Poznań Odra Opole 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Raków Częstochowa Lech Poznań 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Wisła Kraków Cracovia 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz MKS Polonia Warszawa 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Arka Gdynia 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 01-06-2024 00:00 -:- (-:-)


 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia