15.11.2012

Tadrowski i Szwoch wygrali z Niemcami. Szromnik na remis z Bośnią i Hercegowiną.

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1992) prowadzona przez trenera Władysława Żmudę wygrała  2:1 z Niemcami w meczu rozegranym w ramach Turnieju Czterech Narodów.

W spotkaniu tym w pełnym wymiarze zagrał Julien Tadrowski, natomiast Mateusz Szwoch pojawił się na placu w 90 minucie meczu. Polska jest liderem grupy. Kolejny mecz nasza reprezentacja rozegra 27 marca z Włochami.

4-5 czerwca - Włochy - Polska

Michał Szromnik zagrał w drugiej połowie towarzyskiego meczu kadry U-23 z Bośnią i Hercegowiną. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

żródło: 90minut.pl