TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.10.2012

Wielka mobilizacja na mecz z GKS Katowice! Specjalna promocja - bilety za pół ceny i 1zł!

Już za 4 dni odbędzie się przedostatni mecz na Stadionie Miejskim w Gdyni  w tej rundzie. Tego dnia Arka Gdyni zmierzy się z GKSem Katowice!

 

Zgodnie z zapowiedzią na meczu pojawi się liczna grupa zorganizowana Kibiców z Katowic. Zmobilizujmy zatem swoje siły i wypełnijmy cały stadion oraz wesprzyjmy naszą drużynę głośnym dopingiem. Bądźmy dwunastym zawodnikiem na boisku!

 

Aby zachęcić Kibiców do licznego przybycia na stadion już dzisiaj rusza specjalna oferta cenowa dla studentów oraz dla osób, które po raz pierwszy wybierają się na Stadion w Gdyni w celu kibicowania żółto- niebieskim.

 

STUDENCI ZA PÓŁ CENY!

 

Wszyscy studenci, którzy okażą aktualną legitymację studencką będą mogli zakupić bilet na mecz z GKSem Katowice za 50% normalnej ceny (promocja obowiązuje na trybunach: Tory, Górka, Olimpijska A i C).

*Oferta dla studentów obowiązuje tylko w Fan Shopie oraz w dniu meczu w kasach na stadionie.

 

ZAKŁADASZ PIERWSZY RAZ PROFIL KIBICA? KUP BILET NA MECZ ZA 1ZŁ!

 

Wszystkie osoby, które po raz pierwszy zdecydują się przyjść na mecz i po raz pierwszy założą pełen profil kibica, będą mogły zakupić swój pierwszy bilet na mecz z GKS Katowice w cenie 1 zł!

 

*Oferta obowiązuje tylko w przedsprzedaży tylko w punktach sprzedaży

 

W SOBOTĘ WSZYSCY IDZIEMY NA STADION W ŻÓŁTO-NIEBIESKICH BARWACH!

ZAPRASZAMY!

 

*Promocja obowiązuje tylko na mecz z GKS Katowice
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|