TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.09.2012

Razem dla Młodej Arki! Nowy program wspierający szkolenie grup młodzieżowych Arki.

     Zdolna młodzież to podstawa istnienia każdego klubu. Arka Gdynia od lat słynie z rozbudowanego systemu szkolenia młodzieży na bardzo wysokim poziomie, wyznaczając najwyższe standardy w tej dziedzinie. Szkolenie od najmłodszych lat, daje możliwość selekcji najzdolniejszych adeptów piłki nożnej, którzy w dalszym etapie zasilają szeregi drużyn seniorskich Arki Gdynia.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/1291203841_3_984020881_c88de678ef799023372d33575cd35542.jpg

 

      W ostatnim okresie największymi osiągnięciami młodzieżowców były: brązowy medal Mistrzostw Polski juniorów starszych w 2009 roku, srebrny medal juniorów młodszych w 2010 roku oraz największy sukces - Mistrzostwo Polski i złote medale juniorów starszych w 2012 roku. W osiągnięciu wszystkich wyżej wymienionych sukcesów, znaczącą rolę odegrali wychowankowie Arki Gdynia.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0813_kopia_4d78211372159148205daef674f10b82.jpg

 

 

     Utrzymanie szkolenia młodzieży na najwyższym poziomie, wymaga bardzo dużych nakładów personalnych oraz finansowych (zapewnienie internatu i wyżywienia dla chłopców spoza Gdyni, odnowa biologiczna, leczenie, rehabilitacja). Od wielu lat system ten sprawdza się dzięki współpracy wielu instytucji (jak np. Gdyńskie Liceum Autorskie, gdzie specjalnie dla nas utworzone zostały klasy sportowe) oraz bezcennemu wsparciu ze strony Urzędu Miasta oraz sponsorów.

 

   Razem możemy budować Młodą Arkę, która w przyszłości ma stanowić fundament I drużyny Arki Gdynia. Dlatego wdrażamy nowy program RAZEM DLA MŁODEJ ARKI, który ma na celu pozyskanie sponsorów, których finansowe wsparcie będzie wymiernie przekładać się na jakość szkolenia w Arce dzięki temu, że pieniądze w całości będą przekazywane na bieżącą regulację zobowiązań wynikających z współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Arka oraz prowadzenie internatu i inne koszty bezpośrednio związane z organizacją szkolenia młodzieży.

 

  Mamy nadzieję, że program spotka się z dużym zainteresowaniem lokalnego środowiska bieznesowego, a grono sponsorów grup młodzieżowych  będzie się szybko rozrastać.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|