TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.08.2012

Żółto - Niebieska Szkoła! Czekamy na wsparcie!

W zeszłym roku dzięki realizacji przez Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki projektu „Kibice Razem” odwiedzaliśmy wspólnie gdyńskie podstawówki z przyborami szkolnymi i odblaskami. W tym roku również chcielibyśmy odwiedzić najmłodszych uczniów naszego miasta i wręczyć im gadżety szkolne, oczywiście w Żółto – Niebieskich barwach!

 

W związku z tym Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki przeprowadza zbiórkę publiczną właśnie na ten cel. Każdy kto zechce wspomóc tą inicjatywę będzie miał szansę już w sobotę 1.09.2012. Przed i podczas meczu z Zawiszą Bydgoszcz każdy chętny będzie mógł wrzucić datek do puszki. Zbiórka będzie przeprowadzona przed wejściami na stadion, przy kołowrotkach oraz w przerwie meczu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_1517_kopia_b37b01ed62096309e912b2041d4f9487.jpg

 

Dla tych, którzy chcieli by wspomóc zbiórkę, a nie będzie ich na meczu będą mieli jeszcze okazję to zrobić podczas kolejnego meczu z Flotą Świnoujście. Możliwa jest też wpłata datków na konto.

 

Wystarczy napisać wiadomość na  e-mail: skga@arkowcy.pl lub gdynia@kibice-razem.pl , a podany zostanie numer konta.

 

Wydarzenie na facebook:

http://www.facebook.com/events/332975560125785/
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|