TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

30.08.2012

ŚLEDZIKI - czyli Sektor Małego Arkowca!

Z przyjemnością informujemy, iż we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Arki Gdynia, a szczególnie dzięki czynnemu zaangażowaniu ich członkiń, 01.09.2012 po raz pierwszy na stadionie w Gdyni zostanie utworzony sektor małego Arkowca pod dumną nazwą ŚLEDZIKI!
 
Od najbliższego meczu, w sektorze rodzinnym nie zabraknie atrakcji dla naszych najmłodszych kibiców. Poza dopingiem w trakcie meczu, który specjalnie dla maluchów będzie prowadzony przez członków SKGA, dzieci będą miały swój kącik, w którym przed meczem będą mogły sobie rysować, będą miały malowane buźki i uczyły się Śledzikowych przyśpiewek. Nad nastrojami Śledzików będą czuwały maskotka Śledź oraz miłe animatorki ze Stowarzyszenia, dbając o to by każdy młody kibic wyszedł ze stadionu z szerokim uśmiechem na twarzy. 
 
Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na sobotni mecz oraz mamy nadzieję, że grono Śledzików z meczu na mecz będzie się powiększać.Poprzedni Następny

Mapa Strony