TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.08.2012

Arka gotowa na Cracovię!

Nasi piłkarze nie wracali do Gdyni po meczu z Kolejarzem, ale udali się na zaległe spotkanie z Cracovią. Oba zespoły po 3 meczach mają na koncie po 7 punktów. Trenerem Cracovii jest ponownie Wojciech Stawowy, który ma dla krakowskiego klubu niemałe zasługi w przeszłości. Był także trenerem Arki , lecz ten etap jego pracy jest oceniany obecnie w Gdyni niejednoznacznie. Innym łącznikiem w najnowszej historii obu klubów była także praca trenera Dariusza Pasieki. To już jednak przeszłość.

 

Obecnie oba kluby są na nieco innym etapie przebudowy. Krakowianie mają za zadanie wrócić do elity po jednym sezonie banicji, w Gdyni po  „rewolucji” w klubie na razie myśli się o spokojnej pracy i odbudowie potencjału drużyny na bazie doświadczonych zawodników, którzy zostali wspartych o zdolnych juniorów, z których pierwsze skrzypce gra Mateusz Szwoch.

 

Nasz zespół dziś przed treningiem o godz. 16.00 rozpoczął bezpośrednie przygotowania do środowego spotkania analizą meczu Cracovii ze Stomilem. To spotkanie było obserwowane także przez przedstawicieli naszego sztabu i miejmy nadzieję, że trenerzy oraz zawodnicy znajdą jakieś słabe punkty w  drużynie „Pasów”.

 

Znany jest styl drużyn prowadzonych przez Wojciecha Stawowego i nasi zawodnicy będą musieli zneutralizować  poczynania gospodarzy, aby nie dać go sobie narzucić. Jak Arka nastawia się na to spotkanie rozmawialiśmy z Marcinem Radzewiczem.

 

Po spotkaniu z Kolejarzem nikt nie narzeka na urazy tak więc do dyspozycji trener Petr Nemec ma wszystkich zawodników, którzy udali się na południe w sobotę:

 

 

Bramkarze

13. Michał Szromnik

26. Maciej Szlaga

 

Obrońcy

2. Marcin Dettlaff

3. Krzysztof Sobieraj

4. Peres Benevente

17. Julien Tadrowski

22. Damian Krajanowski

31. Bartosz Brodziński

 

Pomocnicy

7. Piotr Tomasik

14. Mateusz Szwoch

15. Radosław Pruchnik

19. Michał Rzuchowski

20. Marcin Radzewicz

29. Paweł Brzuzy

33. Tomasz Jarzębowski

 

Napastnicy

8. Marcus da Silva

9. Charles Nwaogu

10. Maciej Górski

 

Dziś dotarła do klubu takze informacja dotycząca meczu z Okocimskim. To spotkanie zostanie rozegrane w brzesku  13 października w sobotę  o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34.

 

 tr

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|