15.08.2012

Wygrana kadry U-20 z "Arkowcami" w składzie.

Reprezentacja Polski U-20 (rocznik 1992) wygrała 2:1 (0:0) w towarzyskim spotkaniu z Czechami. W meczu zagrało trzech powołanych zawodników Arki. Michał Szromnik i Mateusz Szwoch zagrali  po 45 minut, a Julien Tadrowski rozegrał całe spotkanie.

Czechy - Polska 1:2 (0:0)

Bramki: Patrik Lacha 52 - Kacper Przybyłko 54, Paweł Wszołek 74

Polska: Jakub Szumski (46 Michał Szromnik) - Adam Pazio, Michał Kołodziejski, Julien Tadrowski, Jakub Kiełb (72 Maciej Bobek), Bartosz Bereszyński (55 Bartosz Żurek), Piotr Piekarski, Szymon Drewniak, Paweł Wszołek (86 Krzysztof Kopciński), Mateusz Szwoch (46 Kamil Kamiński), Kacper Przybyłko.

Gospodarze objęli prowadzenie w 52. minucie, ale już dwie minuty później Polacy wyrównali. Na nieco ponad kwadrans przed końcem nasi piłkarze zdobyli zwycięskiego gola. W końcówce Czesi osiągnęli przewagę, ale Polacy skutecznie się bronili.

źródło: www. pzp.pl