25.07.2012

Rezerwy lepsze od Kaszubii

W sparingu rozegranym na stadionie rugby III ligowe rezerwy Arki pokonały IV-ligową Kaszubię Kościerzyna 1:0.

Sparing:

Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1:0 (1:0)

Bramka: Róg 25'

Arka II:

I połowa: Kamola - P.Stolc, Haberka, P.Robakowski, Wojowski - Tymoczko (zaw. testowany), Ciechowski (zaw. testowany), Barnik, Róg - Słowiński, Wardziński.

II połowa: Kędra - Haberka, P.Robakowski, Marcjanik, Strzelecki - Kreft, Ziętarski, Kwaśnik, Wesołowski - D.Patelczyk, K.Patelczyk.

Sędzia: Radosław Mordaka (Gdynia)

Jak podkreślał po meczu trener Robert Wilczyński w dzisiejszym sparingu widać było pewne zmęczenie zawodników związane z okresem przygotowawczym w jakim sie znajdują. Nasze rezerwy trenują dwa razy dziennie i także dziś przed meczem odbyła się normalna jednostka treningowa.

Tym bardziej cieszy wygrana. Autorem bramki był Karol Róg, który po indywidulanej akcji w 25 min nie dał szans obrony bramkarzowi gości. Strzelił w swoim stylu wewnętrzną częścią stopy, w okolice okienka bramki Kaszubii. Kolejny sparing nasze rezerwy rozegrają w najbliższą sobotę na stadionie rugby, a ich rywalem będzie Wietcisa Skarszewy. O godzinie meczu poinformujemy. (rozważana jest 11 lub 13-sta).