TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.05.2012

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Brzeźnie Lęborskim z udziałem Arki.

W poniedziałek w Szkole Podstawowej w Brzeźnie Lęborskim zorganizowano obchody Dnia Dziecka. Zorganizowano m.in. turniej piłki nożnej „Mini EKSTRAKLASA”.

 

Nazwa turnieju nie była przypadkowa - organizator turnieju – radny Tomasz Białobrzeski zachęcił do pomocy w organizacji takie znane kluby jak: Wisła Kraków, Legia Warszawa, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Lechia Gdańsk i po raz drugi z rzędu Arka Gdynia. Uczestnicy podzieleni zostali na 7 pięcioosobowych drużyn w dwóch grupach wiekowych, w każdej drużynie była jedna dziewczyna!

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSCN0598_f7b87c0d2734f59c5d27cbf1daf657f8.jpg

 zdjęcie z meczu Arka Gdynia - Wisła Kraków przy piłce najskuteczniejszy zawodnik turnieju Dawid Młyńczyk (Arka)

 

W grupie starszej z kompletem punktów wygrała Arka Gdynia przed Lechem Poznań, Wisłą Kraków i Legią Warszawa. W grupie młodszej zwyciężył Śląsk Wrocław przed Lechią Gdańsk i Zagłębiem Lubin. Jako nagrody zawodnicy otrzymali medale, puchary, piłki oraz plakaty i gadżety od klubów, które reprezentowali. Niektóre z nich były unikatowe, bo podpisane przez drużyny min: Arki, Lechii, Lecha, Zagłębia oraz byłego reprezentanta Polski Pawła Kryszałowicza.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/dzien_dziecka_265%5B1%5D_645ce67fa02081617e3110bf6aca9f55.jpg

Foto: Drużyna Arki z nagrodami tuż przed wręczeniem medali za zajęcie drużynowo I miejsca: od lewej Jakub Rzeszutek, Sebastian Karczewski, który otrzymał II wyróżnienie w turnieju, Szymon Harłukowicz, Dawid Młyńczyk - najlepszy Strzelec Turnieju oraz Magdalena Harłukowicz - Najlepszy Bramkarz (-rka!) Turnieju!

 

 

Pozostałe dzieci wzięły udział w grach i zabawach – grupa najmłodsza, zaś starsi w konkursie pn „W każdym drzemie ukryty talent” organizowanym przez radnego Krzysztofa Karczewskiego. Dzieci bardzo dobrze przygotowały się do tego konkursu, i wyłonienie zwycięzcy nie było takie proste. Ostatecznie zwycięzcą tego konkursu okazał się Patryk Czaja śpiewając piosenkę „Boska...” do muzyki utworu Michaela Telo.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Arka_1_e932fd02289ef24f4b39eea13e69df6d.jpg

zdjęcie z meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa przy piłce Szymon Harłukowicz ( Arka )

 

- „ Nasz nieco przyspieszony Dzień Dziecka był bardzo udany. Zależało nam na zachęceniu dzieci do aktywnego spędzania czasu poprzez uprawianie sportu, a piłka nożna jest najbardziej popularną dyscypliną sportu. Już wkrótce przed nami największa impreza sportowa, jaką jest EURO 2012 organizowane przez nasz kraj. Przez dwa dni wszystkie boiska znajdujące się w naszej miejscowości tętniły życiem.

 

Konkursem „W każdym drzemie ukryty talent” pokazaliśmy samym sobie, że mamy bardzo zdolną młodzież, wystarczy ich odpowiednio zmotywować i zachęcić. Dzieci otrzymały bardzo atrakcyjne nagrody, myślami już jesteśmy przy Dniu Dziecka za rok...." - podsumował Tomasz Białobrzeski.

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|