TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.01.2012

Budziński oficjalnie w Cracovii, Nildo nie podjął rozmów.

Do klubu wpłynęła dziś podpisana przez przedstawicieli Cracovii umowa o wypożyczeniu Marcina Budzińskiego do tego klubu na okres do 30 czerwca 2012. Umowa zawiera opcję transferu definitywnego do krakowskiego klubu.

 

Tym samym Marcin rozpoczyna nowy etap w swojej karierze seniorskiej. Życzymy mu powodzenia i dziękujemy za okres w którym do tej pory reprezentował barwy Arki. Przypomnijmy, że w  Arce pojawił się w 2005 roku, a w pierwszej drużynie zadebiutował 27.08.2008 r.

 

Był m.in. reprezentantem Polski w kategoriach juniorskich i młodzieżowych. Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w 2009 roku. W seniorach zagrał w 62 meczach (30 w pełnym wymiarze czasu).

 

Arka informuje także,  iż w związku z nie podjęciem przez zawodnika Bogdanki, Nildo Franca Juniora do dnia dzisiejszego rozmów negocjacyjnych oraz nie stawieniem się na zaplanowane testy medyczne, poinformowała Bogdankę  o wycofaniu się z dotychczasowych ustaleń w sprawie przeprowadzenia transferu.

 

W przypadku  obrońcy Wallace Peres Benevente Arka oczekuje na dokumenty medyczne po przejściu przez niego badań w klinice Rehasport.
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia