30.08.2011

Komplet punktów młodzieży Arki. (Express Gdyński)

Nie zwalniają tempa młodzi zawodnicy Arki Gdynia. Zarówno juniorzy młodsi jak i ich starsi koledzy nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstw.

Juniorzy starsi wręcz rozbili swoich rówieśników z Ustki zwyciężając aż 8:1. Do przerwy nic nie zapowiadało jednak pogromu gości. Prowadzenie 2:0 zapewnili żółto-niebieskim Danielewski oraz Patelczyk. Ten drugi nie zamierzał poprzestać tylko na jednej bramce. W drugiej połowie dorzucił jeszcze dwa kolejne trafienia. Ponadto na listę strzelców wpisali się jeszcze dwukrotnie Róg i Wardziński i raz Kreft pewnie egzekwując rzut karny.

Kolejnym przeciwnikiem juniorów starszych będzie w najbliższą niedzielę 4 września Bytovia Bytów.

Natomiast juniorzy młodsi mieli o wiele trudniejsze zadanie. Na ich drodze stanął zespół Gryfa Słupsk. Emocjonujące spotkanie zakończyło się jednak zgodnie z przewidywaniami zwycięstwem Arkowców 4:1. Łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się Sztandar, Mozler i Gałecki, który dwukrotnie pokonał bramkarza ze Słupska.

Juniorów młodszych w najbliższą niedzielę czeka niezwykle prestiżowe spotkanie. Ich przeciwnikiem będzie, bowiem Lechia Gdańsk, a to zawsze spotkania, które nawet u juniorów wywołują spore emocje.