TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.05.2011

Trenerzy z SI na stażu w Leverkusem.

W dniach 06-13.05 grupa trenerów drużyn młodzieżowych SI ARKA oraz trener bramkarzy przebywała na stażu trenerskim w jednej z najlepszych szkółek młodzieżowych na świecie, Bayeru Leverkusen.

 

Nasi szkoleniowcy od rana uczestniczyli w zajęciach piłkarskich poszczególnych zespołów Bayeru. Już o godz. 10.00 treningi miał I zespół seniorów, następnie o 14.30 na boisko wychodził drugi zespół U-23, zaś od godz. 16.30 na obiektach akademii Kurtkotten odbywały się zajęcia szkoleniowe wszystkich zespołów młodzieżowych od U-7 do U-19.

 

Obserwacje zajęć treningowych przeplatane były spotkaniami ze szkoleniowcami: U-17 (Andrzej Buncol) U-12 (Sławomir Czarniecki). W tym miejscu gorące słowa podziękowania dla Sławka, bo to dzięki niemu, nasi trenerzy mogli odbywać tak ciekawy staż. Szkoleniowcy Arki poznali również i mieli możliwość „podpytania” bramkarza I zespołu Bayeru Tomka Bobela oraz Dyrektora Sportowego Rudi Vollera.

 

Mamy nadzieje że nauka wyniesiona od naszych zachodnich sąsiadów zaprocentuje w dalszym szkoleniu żółto-niebieskiej młodzieży.

 

Na zdjęciu powyżej: Irek Michalik - trener rocznika 1999, Marek Leszczyński – trener rocznika 1998, Rudi Voller – Dyrektor Sportowy Bayeru Leverkusen oraz Arek Zagórski – trener bramkarzy.
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|