TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

14.05.2011

Statystyka meczu Korona - Arka. Wygrywać bez strzału.

Jedna bramka zadecydowała o porażce Arki. Stracona w dodatku w okolicznościach, które niestety w tym sezonie Arka powiela. Nieszczęśliwe wyjście Hirka Zocha to cena ligowego debiutu w meczu o taką stawkę. On z tego zapewne wyciągnie nauczkę na przyszłość.  Pytanie czy nasz zespół jest w stanie się odrodzić w 3 ostatnich kolejkach.

 

Nie znamy jeszcze wyniku meczu derbowego w Krakowie. Arka gra teraz dwa mecze u siebie. To ostatni atut jaki jej pozostał. Ale on daje jeszcze ostatnią nadzieję, że i tym razem się uda...

 

Na podstawie relacji w Orange Sport podajemy podstawowe statystyki meczowe, natomiast w momencie otrzymania pełnej analizy spotkania z systemu "Matchviewer" przedstawimy dodatkowe najciekawsze liczby ilustrujące jego obraz.

 

Jak widać do przerwy mimo, że Korona prowadziła nie oddała...celnego strzału. To jeszcze bardziej boli w kontekście utraty bramki po dośrodkowaniu.

 

W meczu z Polonią Bytom nie zagra Paweł Zawistowski, który otrzymał w Kielcach swoją 4 kartkę.


 

Korona - Arka

 

 

 Bramki 1/10
 Strzały 4/28/3
 Celne 1/04/2
 Niecelne 3/24/1
 Rzuty rożne
 6/36/2
 Faule 19/1121/14
 Spalone 5/16/4
 Żółte kartki
 3/24/3
 Czerwone kartki
 00

 

statystyki: mecz/po 1 połowie

 

tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony