TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.04.2011

"Operacja Lechia" w toku. Dziś odbyły się dwa treningi.

Dziś na jeden dzień przed oficjalną wspólną konferencją obu trenerów i kapitanów Arki oraz Lechii trener Frantisek Straka przeprowadził jeden z  zaplanowanych zamkniętych treningów.

 

Najpierw na bocznym boisku odbyły się jednak poranne zajęcia, które poświęcone były głównie elementom stretchingu. Trener Roman Berta pokazywał zawodnikom różne ćwiczenia polegające na rozciąganiu mięśni. Ćwiczenia były dłuższe niż zwyczajowo, a ich  celem było  rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni, a poprzez to  poprawienie zakresu ruchu. Lepsza gibkość powoduje mniejszą podatność na kontuzje, a tego arkowcy w decydujących meczach chcieliby uniknąć. Ważne aby oprócz taktyki nasi zawodnicy pamiętali o podstawach. Wcześniej mieliśmy około 20 minutowe rozbieganie i  zajęcia techniczne z piłkami w trójkach.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW7120_ca441e67e166fe526ef4a2ceacf4734e.jpg

 

 

Po południu żólto-niebiescy wkroczyli na płytę stadionu przy ul.Olimpijskiej. Już nieco wcześniej trener Frantisek Straka w asyście Romana Berty i Grzegorza Witta przygotowywali dodatkowe pomoce na murawie, aby nie zmarnować ani minuty cennego czasu podczas zajęć. Tu ukłon w stronę wlaściciela obiektu - GOSiR - u, którego dyrekcja zrozumiała potrzeby klubu w tym tygodniu przed niezwykle ważnym i prestiżowym spotkaniem i zgodziła się na dwukrotne zajęcia na nowej murawie.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW7149_be43dd8b58dca84e95d687a106bdc568.jpg

 

 

Trening trwał około półtorej godziny. Zawodnicy ćwiczyli różne elementy techniczno-taktyczne w podgrupach, odzielnie z bramkarzami trenował Jarosław Krupski.

 

 tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony