TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.03.2011

Niespodzianki(?) w kadrze meczowej

Coraz szersza kadra Arki oraz niesatysfakcjonujące wyniki w dwóch pierwszych wiosennych meczach ligowych wymusiły na szkoleniowcu gdynian przeprowadzenie kilku zmian. Okazało się, że tym razem miejsca w autokarze jadącym w kierunku Zabrza zabrakło dla zawodników, którzy jeśli tylko byli zdrowi, nie mieli problemu z „załapaniem się” do meczowej osiemnastki. Ale po kolei.
 
 

Tuż przed wyjazdem, na czwartkowe przedpołudnie zaplanowano trening, choć o nieco wcześniejszej godzinie niż zwykle, ze względu na długą podróż na południe Polski. W zajęciach wzięła udział 23-osobowa grupa piłkarzy, którzy na chwilę obecną są do dyspozycji trenera, choć Adrian Sulima, który wczoraj rozegrał 90 minut w meczu zespołu Młodej Ekstraklasy, ograniczył się jedynie do półgodzinnego biegu wokół boiska. 
 
 

Po krótkiej rozgrzewce z trenerem Wittem, przez kilka minut ćwiczyli zabawę „w ganianego”, co bardzo korzystnie wpłynęło na humory żółto-niebieskich. Potem Dariusz Pasieka podzielił drużynę na dwie grupy i zorganizował już całkiem poważną grę na małym polu. Głośne słowa zachęty trenera do pełnego zaangażowania i nadania jakości każdemu zagraniu, po chwili zaowocowały pochwałami z jego strony.
 
 

Ostatnim akcentem tych skróconych zajęć było przećwiczenie elementów, które w meczu z Górnikiem mogą mieć kluczowe znaczenie dla naszej postawy w ofensywie, czyli dośrodkowania, strzały w obrębie i spoza pola karnego. Kilku zawodników zdążyło popisać się naprawdę efektownymi trafieniami – oby tak w meczu!
 
 

Po szybkim prysznicu zawodnicy Arki spakowali swój sprzęt i niezwłocznie wsiedli do autokaru, który kilka minut przed jedenastą wyruszył w podróż na Śląsk. Wśród nich zabrakło kilku zawodników, których jeszcze niedawno oglądaliśmy w meczach przeciwko Wiśle i Lechowi; nie znalazł się w niej wychodzący dotychczas w pierwszej jedenastce Joseph Mawaye, a także zmiennik Miroslava Bożoka, Filip Burkhardt.
 
 

Kadra na mecz z Górnikiem Zabrze:
Marcelo Moretto
Hieronim Zoch
Robert Bednarek
Maciej Szmatiuk
Emil Noll
Marciano Bruma
Krystian Żołnierewicz
Michał Płotka
Wojciech Wilczyński
Paweł Czoska
Denis Glavina
Paweł Zawistowski
Miroslav Bożok
Tadas Labukas
Ervin Skela
Giovani Duarte
Junior Ross
Mirko Ivanovski
 
 
Arkadiusz Skubek Poprzedni Następny

Mapa Strony

|