TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

06.09.2010

Kadry na żółto-niebiesko: Mirko wraca, Michał wyjechał.

Trwa przerwa w rozgrywkach związana z grami eliminacyjnymi lub towarzyskimi reprezentacji. W kilku kategoriach wiekowych powołania otrzymali zawodnicy Arki.

W piątek w Szamotułach kadra U-20 zremisowała 1:1 z Uzbekistanem. Po 90 minut w tym meczu zagrali Wojciech Wilczyński i Marcin Budziński. Jutro we Wronkach o 18.00 kadra U-20 zagra z Włochami.

W meczu eliminacji Mistrzostw Europy w młodzieżowej reprezentacji U-21 Macedonii przeciwko Grecji (1:2) zagrał Mirko Ivanovski. Rozegrał pełne 90 minut, otrzymał żółta kartkę. Ponieważ była to jego kolejna kartka w eliminacjach nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu i we wtorek stawi się już na treningu w klubie.

Z kolei Michał Płotka, który opuścił początek zgrupowania i wcześniejszy mecz eliminacji Mistrzostw Europy kadry U-21 z Finlandią (0:2) wyjechał na zgrupowanie i będzie do dyspozycji trenera przed spotkaniem z Hiszpanią, które odbędzie się 7 września w Grodzisku Wielkopolskim. Warto dodać, że w meczu z Finlandią grał 90 minut .

Na zgrupowanie kadry U-16 dodatkowo powołany został Patryk Zenik (SI Arka). Kadra ta rozegra dwumecz z Walią w dniach 7 i 9 września.

Przypomnijmy, że na zgrupowaniu kadry U-18 w Żywcu od 9 do 14 września przebywać będą Krystian Żołnierewicz, Mateusz Dąbrowski i Tomasz Mokwa grający w zespole Młodej Ekstraklasy, mający ostatnio okazję trenować z pierwszym zespołem Arki. Kadra ta rozegra dwumecz Z Białorusią.

Tylko kontuzja wyeliminowała z uczestnictwa w konsultacji Michała Szromnika, tak więc widać, że w Arce młodzież mamy zdolną, oby to przełożyło się na ich dalszy rozwój oraz potem na grę w zespole seniorów!

Czekamy także na występ Arkowca w seniorskiej reprezentacji!

trybPoprzedni Następny

Mapa Strony